Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Stuff do 200 zł.


MeRo

Pytanie

Witajcie!
Otóż fajerwerkami się interesuję już od dość dawna, jeżdżę na pokazy, forum przeglądam od czasu do czasu, lecz teraz zebrałem się w całość, oraz liczę na rady wtajemniczonych specjalistów, czyli was ;-) Chcę sobie zakupić fajerwerki w granicach 200, może 220 zł, bo tylko na tyle budżet pozwala, no - powiedzmy szczerze, nie jest to dużo, ale chyba na jakiś ubogi zestaw starczy. Od kiedy spadł śnieg nie myślę o niczym innym, niż o grudniu. Ale do rzeczy : Chciałbym mieć dużo frajdy z odpalania, nie chodzi mi o 40 sekundowy pokaz. Zależy mi na tym, aby było wszystkiego po trochu, trochę wyrzutni, trochę kul do moździerza ( jakie polecacie, firma super power. Rurę mam, 2 calową, ma ona rok, było w niej jakieś 6 szelek, lekko od dołu odpadł plastik, czy uciągnie jeszcze ten sezon?) oraz przydałoby się trochę rakiet. Nie interesują mnie pierdółki typu motylki czy petardy, bo to już mam. Chciałbym aby było hucznie, oraz aby tej frajdy z odpalania trochę było. Nie chcę odpalić dwie - trzy rzeczy i na tym skończyć. Cieszyłoby mnie to, gdybyście napisali od razu orientacyjnie średnią cenę poszczególnych przedmiotów. Jeśli chodzi o efekt, to w szczególności liczę na wasze propozycje dotyczące szelek 2 calowych. To chyba wszystkie niezbędne informacje. Dodam iż będę kupował przez internet przed sezonem, wyjdzie taniej.

Napiszę to jeszcze w punktach, aby było bardziej przejżyście :

-Kulki do moździerza. ( 4 ) ( tak z 25 zł by wyszło. )
-Wyrzutnie, dobrze by było, gdyby pośród nich była jakaś jedna ( jeśli jest ona w granicach 30 zł ), która jednocześnie odpala 3 pociski obok siebie, nie pamiętam jak ten układ się nazywał, chyba FAN. ( łącznie do 160 zł )
-Rakiety. ( tak z 50 zł ) Nie chodzi o ilość, lecz jak najlepszy efekt.

Bardzo dziękuję każdemu za chęci i wyciągnięcie pomocnej dłoni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zestaw składam w sklepie fajerwerki-net.pl.
Moździerz: SP0003 - 24zł
Rakiety: TXR680 - 54zł/JR8 - 17zł + Perfecty - 25zł
Wyrzutnie:
JW90 - 35zł
JW06 - 18zł
JW08 - 29zł
TXB821 - 10zł
TXB824 - 10zł
2520 - 16zł
JW07 - 17zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zestaw składam w sklepie fajerwerki-net.pl.
Moździerz: SP0003 - 24zł
Rakiety: TXR680 - 54zł/JR8 - 17zł + Perfecty - 25zł
Wyrzutnie:
JW90 - 35zł
JW06 - 18zł
JW08 - 29zł
TXB821 - 10zł
TXB824 - 10zł
2520 - 16zł
JW07 - 17zł


Bardzo dziękuję za pomoc! Jestem niezwykle wdzięczny.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sklep: fajerwerki-net.pl

Wyrzutnie:
JW20
JW90
JW4060
JW06
SM2126
JF10
TXB422

Moździerz:
SP0003

Rakiety:
T0519N
JR4
R20072


Razem: 210,91 zł (Pamiętaj o zestawie promocyjnym) ;)


Myślę, że pomogłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Również BARDZO Ci dziękuję za udzielenie mi pomocy w dobraniu! Cud miód iż wspomniałeś o zestawie promocyjnym! Dzięki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Również BARDZO Ci dziękuję za udzielenie mi pomocy w dobraniu! Cud miód iż wspomniałeś o zestawie promocyjnym! Dzięki ;-)


Dobrze że ci przypomniał, ja rok temu zapomniałem o promocji, a miałbym za free wyrzutnie 50-150zł wylosowaną na FK. wysłałem im na emaila że zapomniałem i czy są jeszcze jakieś szanse na ta promocje. Ale przysłali mi tylko w prezencie urana ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oj, to nie fajnie.. A możecie mi jeszcze powiedzieć kiedy mogę najpóźniej kupić, kiedy te ceny jeszcze nie będą kosmiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oj, to nie fajnie.. A możecie mi jeszcze powiedzieć kiedy mogę najpóźniej kupić, kiedy te ceny jeszcze nie będą kosmiczne?


To zależy od sklepu. Na razie ceny są przyzwoite no i do tego te zestawy promocyjne, które nie wiadomo kiedy się skończą. Ja bym zamawiał jak najszybciej na Twoim miejscu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...