Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

zakupy


Gość Robert

Pytanie

Gość Robert

Witam , chcialbym sie zapytac jak wyglada przebieg kupowania fajerwerkow przez internet ( dodam ze nigdy nie kupowalem niczego przez neta) .
Chodzi glownie o b-f , w rejestracij musi byc nazwa loginu taka jak moje imie czy nazwisko ? moze byc inna nazwa? o email to samo sie tyczy ( moze to sie wydawac glupie ale serio pytam , bo nie wiem jak naklonic rodzicow do zakupu stuff'a )
w rejestracij podaje sie adres mieszkania ? ulice ? ( jak ktos mieszka na wsi t oco wtedy ? ) psl ? jak juz zaczne zamawiac paczke to dopiero teraz musze waszystkie dane podac na temat gdzie ma przyjsc paczka itd ?
Licze na to ze ktos mi szczegolowo to opisze !
Dziekuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na przykład ! zamawiasz takie coś:

http://imageshack.us/f/706/36626769.png/

Kliknij po załadowaniu strony na lupę :) masz tam trzy znaczki ( chodzi o zdjęcie )




Potem klikasz realizuj zamówienie



Następnie możesz założyć konto ale jak chcesz raz zamówić to nie trzeba i klikasz to co na zdjęciu ''kliknij aby przejść do realizacji zamówienia''

http://imageshack.us/photo/my-images/713/22918852.png/

Potem wpisujesz swoje dane jeśli jesteś niepełnoletni musisz wpisać dane matki albo ojca ( wszystkie pola oznaczone * i pogrubione )

po wpisaniu klikasz akceptuj informację

ostatni krok to ( zaznaczasz to co na zdjęciu )

http://imageshack.us/a/img560/4896/95902013.png

i Wyślij zamówienie

I nie martw się jeśli jesteś na terenie RP polski , możesz zamawiać spokojnie wszystko ci dowiozą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam , chcialbym sie zapytac jak wyglada przebieg kupowania fajerwerkow przez internet ( dodam ze nigdy nie kupowalem niczego przez neta) .
Chodzi glownie o b-f , w rejestracij musi byc nazwa loginu taka jak moje imie czy nazwisko ? moze byc inna nazwa? o email to samo sie tyczy ( moze to sie wydawac glupie ale serio pytam , bo nie wiem jak naklonic rodzicow do zakupu stuff'a )
w rejestracij podaje sie adres mieszkania ? ulice ? ( jak ktos mieszka na wsi t oco wtedy ? ) psl ? jak juz zaczne zamawiac paczke to dopiero teraz musze waszystkie dane podac na temat gdzie ma przyjsc paczka itd ?
Licze na to ze ktos mi szczegolowo to opisze !
Dziekuje za pomoc :)

Witaj
Kupowanie przez internet jest dużo lepsze i nie zabiera tyle czasu.
CHcesz b-f prosze
1. wchodzisz na stronę sklepu
2. Po prawej stronie na panelu klienta klikasz na rejestracja
3."Dane do założenia profilu"
3a. podajesz adres e-mail z którego korzystasz, jeżeli nie posadasz to na onecie, wp, o2, gmailu trzeba założyć
3b. wpisujesz hasło jakiego chcesz używać logując się do sklepu
3c. ponownie wpisujesz nowe hasło (ważne do sklepu nowe a nie do email swojej poczty email)
4. dane tele...
4a. imię
4b. nazwisko
4c. adres, ulica, kod pocztowy, miejscowość
4d. numer telefonu
Ważne nawet jeżeli nie posiadasz 18 lat też możesz wpisać swoje dane ale w momencie odbioru paczki kurier może zarządać dowodu czy jesteś pełnoletni. Także decyzja i tak należy do ciebie bo czy będzie na tate czy mame, brata, babcie to ktoś tą paczke odbierze. WSZYSTKO ZALEŻY OD KURIERA CZY KUMATY CZY NIE.
Kolejna rubryka telefon, bardzo ważna gdyż widnieje on na paczce wiec w 95% kurer dzwoni czy może przyjechać za np. godzinę. Więc jak widzisz będzie czas aby załatwić sobie osobę pełnoletnią do odbioru paczki.

Samo poruszanie się po sklepie jest banalnie proste chcąc kupić jakąś rzecz klikasz 'do koszyka' wpisujesz ile sztuk i gitara, kontynuujesz zakupy.W momencie kiedy bedziesz pewny że wszystko kupiłeś przechodzisz do realizacji zamówienia. W kolejnych oknach potwierdzasz dane do wysyłki, wybierasz paragon lub fakture jeśli posiadasz firmę, sposób płatności czyli przelew bankowy lub za pobraniem(czyli płatność przy odbiorze paczki koszt to 23 zł) dalej postępujesz według instrukcji, otrzymujesz maila potwierdzającego zamówienie i czekasz na paczuszkę.koniec
pozdrawiam
oWsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...