Skocz do zawartości

[przecinak1986] stuff 2012/2013 mój początek :)


przecinak1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum! konto mam od jakiegoś czasu ale nie brałem aktywnego udziału w jego życiu, mysle ze napewno to się zmieni. Do stuffu wzieło mnie jakos od zeszłego roku więc w tym planuje jakieś zakupy :). póki co zakupione to co na fotce był jeszcze solaris i mars ale wiecie jak to jest :). Planuje wydać jeszcze jakieś 250-300 zł wraz z wysyłka ale to jak tylko bedzie jakieś promo. Może polecicie jakąś fajną kostke do 80zł moze być kątówka ale to nie jest konieczny warunek, pozdrawiam :)



http://www.fotoszok.pl/show.php/1269429_fotki-stuff-sylwestra-2012-2013-002.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam P7450 Kreta dołożysz 10zł więcej ale na prawdę super kostka :).. (sam mam ją w stuffie zapraszam do obejrzenia i komentowania)

Co do stuffu to jak narazie dobrze jest jw4055 więc będą fajne efekty ;) 10/10

Pozdrawiam endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam P7450 Kreta dołożysz 10zł więcej ale na prawdę super kostka :).. (sam mam ją w stuffie zapraszam do obejrzenia i komentowania)

Co do stuffu to jak narazie dobrze jest jw4055 więc będą fajne efekty ;) 10/10

Pozdrawiam endriu123457


Myślałem coś może o TXB757-X-VIGOR troche tańszy i też nie zły w podanym budżecie beda jescze rakiety i hukowe petardy więc pewnie niewiele kostek dokupie ale zobaczymy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny stuff. Wybrałeś dobre, sprawdzone kostki. Tak jak endriu polecam Ci Kretę, to porządna wyrzutnia warta swojej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę że warto dołożyć te 5zł i zakupić SL25-03 Voyager 3 na bigfun'ie :)



patrzyłem tego voyagera 3 i jest tańszy od krety o 5 zeta tylko efekty bardziej monotone ale kostka jak na ta cena jak najbardziej na plus :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może JW57 New Age ? 35 strzałowa wyrzutnia kątowa o wielu efektach , radzę zobaczyć. Stoi coś koło 80-90zł , ale naprawdę jest warta swojej ceny.

Co do twoich kostek to świetnie dobrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff jest OK, postawiłeś na sprawdzone, dobre wyrzutnie. Co do wyrzutni za ok. 80 zł to tak jak poprzednicy napiszę P7450 Kreta ( sam ją mam w stuffie, zapraszam do mojego tematu ). Na filmach widać, że robi duże zamieszanie na niebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...