Skocz do zawartości

15.09.2012 - Poznań - 100-lecie klubu Warta Poznań


ArtKas

Rekomendowane odpowiedzi

Data - 15.09.2012
Godzina - 24.00
Miejsce - Poznań, Łęgi Dębińskie
Wykonawca - ?
Czas trwania - ?

Opis imprezy - Festyn z okazji 100-lecia klubu Warta Poznań z licznymi atrakcjami włączając w to "spektakularny pokaz sztucznych ogni" zgodnie z opisem na plakacie, ale to się dopiero okaże :)
Szczegóły: http://100leciewarty.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pokaz, który podziwiałem minionej nocy wywarł na mnie i reszcie widzów spore wrażenie. Nie było zbędnego hamowania i uspakajania sytuacji, by wydłużyć jego czas trwania. Szał wśród publiczności wywołały szelki największego kalibru, z którymi przeciętny Poznaniak nie ma do czynienia na światełku do nieba czy podczas obchodów św. Marcina 11 listopada. Różnorodność kolorów i układów zadowolić powinna każdego. Od ok. 4:30 min. była chwila wyciszenia, która mnie trochę "podnudziła", ale już po paru sekundach była "nawiązka" w postaci pięknych krosetek z gwiazdkami, które opadały do ziemi. Standardowo Poki jest zadowoloy bo w finał w złocie przepięknie opadającym......powoli.....długo.....achhhhh. Co do niedociagnięć to osobiście, w pewnym momencie czułem jakby było lekkie opóźnienie w stosunku do muzyki, ale jak pokazuje finał wszystko później się "dograło". Standardowo stanąłem za blisko, na swoje usprawiedliwienie mogę dodać jedynie, że nie spodziewałem się takiego kalibru szelek (pragnę zauważyć, że wyrzutnie i mniejsze kuleczki ładnie obejmowałem).
youtube.com/watch?v=NxhW49rA0-U&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...