Skocz do zawartości
  • 0

jak przekonać rodziców do zakupu przez internet ?


Gość michalorip

Pytanie

Gość michalorip

1. mam takie pytwnie jak przekonać rodziców do zakupów?
2.jaka strona najlepsza?
3.na jakiej strone jest najtańsza przesyłka? :fireworks::f_a::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Niestety, nie jesteśmy w stanie stwierdzić, jak przekonać Twoich rodziców, zwłaszcza ze nie wiemy, dlaczego konkretnie na takie zakupy nie wyrażają zgody. Mimo wielu zalet i naszej ogromnej wiedzy na temat pirotechniki, nie jesteśmy wszechwiedzący.
Możesz pokazać im opinie na temat różnych sklepów na naszym cudownym forum. W większości są pozytywne.
Jeżeli sam ich przekonasz, to polecam sklep www.taniefajerwerki.pl.
Temat zamykamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nikt Ci nie powie jak przekonać rodziców...
Co do sklepów to fajerwerki-net.pl i taniefajerwerki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość michalorip

dzięki za odpowiedź interesuje się pirotechniką już od 4 lat chodź mam teraz 12 lat. :biggrin:
i chciałbym kupić przez internet jakieś szelki 1'75 cylindryczne bo w sklepie tego nie dostane a na taniefajerwerki.pl wiem że są pozatym w hipermarketach sama drożyzna.No to pokaże te opinie na temat sklepów rodzicom może zadziała.

jak ktoś ma jakiś pomysł to niech pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzięki za odpowiedź interesuje się pirotechniką już od 4 lat chodź mam teraz 12 lat. :biggrin:
i chciałbym kupić przez internet jakieś szelki 1'75 cylindryczne bo w sklepie tego nie dostane a na taniefajerwerki.pl wiem że są pozatym w hipermarketach sama drożyzna.No to pokaże te opinie na temat sklepów rodzicom może zadziała.

jak ktoś ma jakiś pomysł to niech pisze.



Znam takich co rodzicom mówią że kupują książki do szkoły ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też uważam że szelek nie powinieneś się jeszcze tykać. Ogólnie to w tym wieku polecałbym nadzór osoby dorosłej. Pozaczynaj sobie od małych fajerwerków, poznaj efekty, zobacz jak działają, poznaj zasady bezpieczeństwa.Musisz nabrać pewnych nawyków przy kontakcie z piro. Pamiętaj fajerwerki potrafią być piękne ale i również niebezpieczne lub nawet zabójcze.
Póki co pokupuj sobie gotowe zestawy fajerwerków, wyrzutnie pokroju The Magic key , Macrocosmos, petardy średniej siły (FP3, achtungów również radziłbym unikać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość michalorip

oczywiście że za szelki nie będę zabierą się ja tylko pewnie nuj tata a na pirotechnice się trochę znam i się tym interesuja znam też zasady bezpiecznego ich użytkowania w roku 2011/2012 miałem już moździesz '2' i było dobrze a jak widze takich debili na sylwestra co wyrzutnie 25mm stawiają na skraju skarpy to aż mi się chce płakać raz już prawie dostałem ładunkie 25 mm właśnie przez takiego debila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znać zasady na podstawie filmów i przeczytanych info to jedno, praktyka to co innego ;) I i tak zawsze można popełnić błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja osobiście miałem paczke z fajerwerki-net.pl za niecałe 400 zł . Odebrałem sam. O dziwo kurier nie wiedział co wiezie. :D Ja mam wolny rynek znaczy mogę sam puszczać z własnego przyzwolenia ale sam nie brał bym się art. pokazowe. FP3 jeszczze a jeżeli nawet ja coś sam puszczam to dokładam kawałem lontu 10-15 cm. Ostatnio do cyrkobliza którego odpalałem sam dołożyłem jakieś 25 cm wolnego visco. Jeżeli tak bardzo chcesz to przed wszystkim petardy na lont a nie draske ( takie jak achtung , w przypadku korsarzy najlepiej zrób taśmę). Lepiej samemu nie eksperymentować bo kiedy mój kuzyn odpalał moją petarde (kupną ale ulepszoną ) to podczas uciekania zrobiła mu dziure w nogawce wielkosci ręki. A co to tematu u mnie jest podobny problem już próbuje zamówić paczkę przez 2 tygodnie ale myśle że na początku lipca ich zmiękcze :P



JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja też nie radził bym ci kupować szelek , kup bardziej "bezpieczne" fajerwerki w pewnym znaczeniu tego słowa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szelki 2" od SP'ka na QuickMatchu a komercyjny moździerz 2" to trochę co innego.
W ogóle nie powinien się ich tykać nikt bez wiedzy i doświadczenia, niezależnie od wieku.
Skoro wszystko zostało wyjaśnione, a nowe posty nic nie wnoszą, temat zamykamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...