Skocz do zawartości

[JacuQM] Stuff 2012/2013


JacuQM

Rekomendowane odpowiedzi

Hoł hoł hoł hoł......
Tytuł powinien brzmieć:
Drobniutki na kanapie, albo..........lepiej przestane :xmas_happy:/>
Wracajac do merytoryki.......nie to w moich ustach też brzmi nietematycznie......
Zatem wracajac do fajerwerek to masz kolego pełne dnie i noce odpalania. Drobnicy masz pełno, 5 moździerzy?! Pełno wulkanów co jest zdecydowanym plusem, sam w tym roku mam coś wzięcie na te zabaweczki. Czas na jakieś kostrukcje, nie zostawiaj tego na 30-stego, bo się zakopiesz w przygotowaniach. I co tam robi tacka po prawej na dole? Przysypałeś kogoś tymi fajerwerkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hoł hoł hoł hoł......
Tytuł powinien brzmieć:
Drobniutki na kanapie, albo..........lepiej przestane :xmas_happy:/>/>/>
Wracajac do merytoryki.......nie to w moich ustach też brzmi nietematycznie......
Zatem wracajac do fajerwerek to masz kolego pełne dnie i noce odpalania. Drobnicy masz pełno, 5 moździerzy?! Pełno wulkanów co jest zdecydowanym plusem, sam w tym roku mam coś wzięcie na te zabaweczki. Czas na jakieś kostrukcje, nie zostawiaj tego na 30-stego, bo się zakopiesz w przygotowaniach. I co tam robi tacka po prawej na dole? Przysypałeś kogoś tymi fajerwerkami?

Szanowny Panie Święty mikołaju,

Właśnie biorę się, albo raczej mam zamiar wiąść się do odpalania tego i owego. Jako że w tym roku nie robie pokazu pójdzie sama drobnica i pare lepszych kostek, a reszta zostanie na następny rok w celu wyżej wymienionym :)/>. Może to się jednak zmienić jeżeli jakiś sąsiad mnie wkurzy i postawi lepszą kostke odemnie ;)/>. Za przygotowania się biore i to ostro, wszystko a może raczej część jest już rozdzielona na poszczególne dni itp. Moje maleństwa trzymam oczywiście u siebie w szafie. W tym roku byłem bardzo grzeczny proszę o jakąś fajną kostkę.


Pozdrawiam :
JacuQM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała lista produktów :D
MOŹDZIERZE:
- Super Power 2'' 15 kul ( Golden Willow, Cracling Willow, Leave Flower i inne długo sie trzymające efekty )
- Jorge 2'' 12 kul ( Peonie : 2x Żólta, 2x Zielona, 2x Czerwona, 2x Różowa, 2x Fioletowa, 2x Niebieski w kolor )
- P6006A Leopard
- TXB546A Artillery Shells
- VS-0043 Festival Balls
- VS-0044 Festival Balls
- SP0003 Artillery Shells
- ------- Moździerz ( Arka )
WYRZUTNIE:
- CD030-25 Burza i Deszcz 1x
- UA2-907C Podwójny Kokon 1x
- U31420 Srebrna Chryzantema 1x
- ------ Laser ( SP 7sh ) 1x
- ------ Green Peony ( 9sh Tiger Fireworks ) 2x
- P7237A Manilia 1x
- JW4060 Styx 2x
- YHW009 Song 1x
- P7048 Floryda 1x
- JW39 New generation 9 1x
- P7229 Haiti 1x
- P7055 Rodan 1x
- TXB211 Aries 1x
- JW07 Mars - Seria BIG BANG 1x
- JW26 Katmandu 1x
- JW92 Korsarz 1x
- BS13-001 With Love 1x
- GW218-94 Red Colorfull World 1x
Będe aktualizował w miare możliwości ponieważ jest tego tak dużo że będzie troche pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff super :D tak dużo zabawy, że chyba zaczniesz o 8 :D super 10/10 :D jakbyś kupił w lidlu jeszcze tą kostkę 49sh to już byłaby miazga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stuff super :D/> tak dużo zabawy, że chyba zaczniesz o 8 :D/> super 10/10 :D/> jakbyś kupił w lidlu jeszcze tą kostkę 49sh to już byłaby miazga :D/>

Chciałem ale chamy nie dostarczyli jorge do mojego lidla tylko jakies inne gówno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zakup a miannowicie rakiety Callisto od Komety :) Oraz pare innych fajnych rzeczy. Fotki jutro.





JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłbym sobie kilka tych moździerzy i tych pierdół a dokupiłbym kilka kostek. A poza tym to jest super 5/5 :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak zobaczyłem ile masz drobnicy to doszedłem do wniosku że moje drugie zamówienie będzie się składać z samych pierdół ;D a ta po za tematem to do czego można porównać te shising crackers??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jak zobaczyłem ile masz drobnicy to doszedłem do wniosku że moje drugie zamówienie będzie się składać z samych pierdół ;D a ta po za tematem to do czego można porównać te shising crackers??

Shisingi do korsarzy ale zależy od tego jak się chińczykowi zapakuje. Jedne takie słabe jak diabełki ,a drugie można porównać z K203 petardami :) Tak poza sezonem xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...