Skocz do zawartości
  • 0

Profesjonalne wyrzutnie rzymskich ogni


BazylFajerwerki

Pytanie

Witam! Może ktoś z Was się orientuje, u jakich importerów mogę nabyć wyrzutnie rzymskich ogni ?? Na pewno kilka polskich firm korzysta z tego typu wyrzutni, a ja jak dotąd spotkałem się tylko z jedną w Jorge. Pozdrawiam, Konrad Bazgier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Surex ma a przynajmniej miał je w swojej ofercie :) A jak z resztą to nie wiem, raczej mało popularny produkt ale dobrze wykorzystany potrafi dużo wnieść do scenariusza


Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym pogadał jeszcze z Efektem, oni też używają sporo tego typu produktów, co na wielu filmach z ich pokazów. Poniżej przykład z Nysys (od 0:28)



fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym pogadał jeszcze z Efektem, oni też używają sporo tego typu produktów, co na wielu filmach z ich pokazów. Poniżej przykład z Nysys (od 0:28)



fps


Biorą je od surexa z tego co ja wiem ;)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam

Tak jak już wspominano, arka ma najwięcej kominów w ofercie, proszę się oczywiście nie sugerować ceną, bo nie kosztują 110zł tylko 50zł, jeżeli ktoś jest z forum, a jeżeli Pan ma firmę, to pewnie jeszcze taniej :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam

Tak jak już wspominano, arka ma najwięcej kominów w ofercie, proszę się oczywiście nie sugerować ceną, bo nie kosztują 110zł tylko 50zł, jeżeli ktoś jest z forum, a jeżeli Pan ma firmę, to pewnie jeszcze taniej :)

pozdrawiam


Dzięki wielkie za info, a ma Grzegorz gdzieś nagrane te kominy, żeby zobaczyć ich efekt ?? Pozdrawiam ;)

Przy okazji dzięki za zainteresowanie się tematem jeszcze raz wszystkim!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wielkie za info, a ma Grzegorz gdzieś nagrane te kominy, żeby zobaczyć ich efekt ?? Pozdrawiam ;)

Przy okazji dzięki za zainteresowanie się tematem jeszcze raz wszystkim!


jedyny minus firmy arka :) Brak filmów niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja także polecam kominy od Jorga z serii BRC

Film wykorzystany przez cooli jest mojej produkcji i wspaniale widać na nim efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja także polecam kominy od Jorga z serii BRC

Film wykorzystany przez cooli jest mojej produkcji i wspaniale widać na nim efekt :)



Ja go nie wykorzystywałem :)

Odpalałem brc-01 i brc-02 i poszukałem na Yt i znalazłem :)

ale teksty macie zajebi..... :) się uśmiałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam Brc01 oraz Brc02 od Jorga.




Ja na stronie Jorge dopatrzyłem się odpowiedniej kategorii z filmami i aktualnie dostępna jest tylko wyrzutnia JRC10, wymienione wyżej produkty zostały wycofane ze sprzedaży:
http://www.jorge.com.pl/fajerwerki-profesjonalne-kategoria-82.html#1750
Z tej kategorii to byłby jeszcze 122 sh wyrzutnie JW72 i JW73, ale ich efekt jest dla mnie zagadką.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja na stronie Jorge dopatrzyłem się odpowiedniej kategorii z filmami i aktualnie dostępna jest tylko wyrzutnia JRC10, wymienione wyżej produkty zostały wycofane ze sprzedaży:
http://www.jorge.com.pl/fajerwerki-profesjonalne-kategoria-82.html#1750
Z tej kategorii to byłby jeszcze 122 sh wyrzutnie JW72 i JW73, ale ich efekt jest dla mnie zagadką.

fps


Jakie produkty zostały wycofane?

Brc01?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja go nie wykorzystywałem :)

Odpalałem brc-01 i brc-02 i poszukałem na Yt i znalazłem :)

ale teksty macie zajebi..... :) się uśmiałem



Cooli nic nie mam przeciwko temu aby każdy kto zechce skopiował link z You Tube z filmami o fajerwerkach który jest na moim kanale w necie. Przecież napisałem że moje filmy są publiczne czyż nie prawda ? :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...