Skocz do zawartości

Ełk Ogień & Woda 2012


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Osada na prawdę mocna. Widzę, że Ełk chce dorównać Szczecinowi. Z jednej strony dobrze, bo bez wyjeżdżania z kraju można podziwiać solidne europejskie marki, z drugiej zaś trochę szkoda, że polskie firmy praktycznie nie mają okazji (poza Ustką i Nysą) zaprezentować swoich możliwości. Teraz z niecierpliwością czekam na info odnośnie budżetów pokazów w Ełku i chyba czas rezerwować noclegi ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obsada na prawdę mocna. Widzę, że Ełk chce dorównać Szczecinowi. Z jednej strony dobrze, bo bez wyjeżdżania z kraju można podziwiać solidne europejskie marki, z drugiej zaś trochę szkoda, że polskie firmy praktycznie nie mają okazji (poza Ustką i Nysą) zaprezentować swoich możliwości. Teraz z niecierpliwością czekam na info odnośnie budżetów pokazów w Ełku i chyba czas rezerwować noclegi ;)

fps

Dokładnie tak samo pomyślałem! Ale mimo wszystko brawa za odwagę organizacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mimo wszystko zostawił jedno miejsce dla polskiej firmy, dał jej budżet taki jak zagraniczniakom i jestem pewien, że Polska nie miałaby się czego wstydzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie tak że chcą porywalizować z surexem na zagraniczne firmy a kasy dodatkowej do dobrych przyzwoitych pokazów, nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym mimo wszystko zostawił jedno miejsce dla polskiej firmy, dał jej budżet taki jak zagraniczniakom i jestem pewien, że Polska nie miałaby się czego wstydzić...


Słuszna uwaga i ja popieram taką formułę.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale udało mi się namierzyć film z pokazu firmy Kalvin, która jest dla mnie jak na razie wielką niewiadomą:



fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja vel się długo wahałem i koniec końców nie dam rady przyjechać. Szkoda, że do tego zadupia nie latają samoloty, bo wtedy byłaby inna rozmowa. Na tracenie 8-9h na dojazd nie mam czasu, więc do zobaczenia w Szczecinie.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory mam baaardzo duże obawy o jakość widowisk względem lat ubiegłych (na chwilę obecną tylko o Blikasa jestem spokojny), jednakże nie wykluczone, że któraś firma okaże się prawdziwą perełką - pojedziemy, zobaczymy i wtedy będziemy oceniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja do tej pory mam baaardzo duże obawy o jakość widowisk względem lat ubiegłych (na chwilę obecną tylko o Blikasa jestem spokojny), jednakże nie wykluczone, że któraś firma okaże się prawdziwą perełką - pojedziemy, zobaczymy i wtedy będziemy oceniać ;)


Pamiętasz Władców Ognia 2010? Mam przeczucie, że Kalvin zaszaleje tak jak OTK w B-B ;) Oby, bo finał OTK przebił nawet ten Flasha ze Szczecina xd

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTK mam w pamięci do dzisiaj - ich złoty finał był z rodzaju tych, które trzeba przeżyć na żywo, żeby mieć pojęcie o tym, co znaczy CAŁE niebo w złocie. Czy spodziewałbym się tego po Kalvinie? Na Fejeriji ich finał to było raptem 6 bomb, więc byłbym sceptyczny, ale kto wie.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zespoły dojezdzaja, strefa się wypełnia i tym razem to ja leze na plaży :P

a pogoda jest perfect panie fps :D


Poczekajmy do wieczora a potem jutra, panie velibrum. Teraz może być perfekt - teraz się nic nie dzieje :P

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero opadów, widoczność 100 %, pogoda WYMARZONA panie fps :D

basile co prawda było z pionek, a nie włoch, ale pokaz w całości na włoskich bombach - dla tego finału warto było przyjechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zero opadów, widoczność 100 %, pogoda WYMARZONA panie fps :D

basile co prawda było z pionek, a nie włoch, ale pokaz w całości na włoskich bombach - dla tego finału warto było przyjechać :)


Ale drugi dzień w deszczu :P

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...