Skocz do zawartości

JM04 Wirujące Bączki


witus

Rekomendowane odpowiedzi

podglad1673.jpg

Wirujący bączek wygląda dość niepozornie, jest mały, ale to co ujrzymy po jego odpaleniu z pewnością przewyższy nasze oczekiwania. Po odpaleniu z wirującego bączka zaczynają wypadać iskry w różnych kolorach, czerwonym, zielonym na wysokość 1m, a potem wirujący bączek wyrzuca crackling :)
Są one często spotykane w zestawach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

One sa bez cracklingu maja fajne kolory i dużo dymu miałem je w zestawie kung fu z biedry

Jak bez cracklingu? Ja też miałem z Kung Fu i jakoś na końcu był crackling :S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o bączkach! To co ty miałeś to był zapewne jakiś samolot, albo pszczółkach. Nawet jeżeli to byłby bączek to nie w tym temacie bo ten jest konkretnie o JM04 z jorga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepiej w nocy odpal i rzucić do góry bardzo ładny efekt (JAK RAKIE :twisted: TA) nie_da sie w to uwierzyć.

MOD: Jak nie masz polskich znaków, to zainstaluj sobie Operę, albo Mozzilę byle z polską łatką. Jak masz problemy z ortografią, to zanim wyślesz posta, skopiuj jego zawartość do Worda i sprawdź pisownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je na pewno będe miał bo kupie w zestawie kung fu o ile ten zestaw nie zmieni nazwy i czy w ogóle będzie... :mrgreen: :mrgreen: jak tak to oby były w nim te bączki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo one są cienkie jak je położysz na ziemi i podpalisz nie ma rzadnego efektu najlepiej to jest je położyć na betonie wtedy to mają na prawdę berdzo fajny efekt :D ciekawe ile koszuje pudełko tych bączków :roll: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no to za drogo :mad: lepiej by było za tą cenę kupic rakietki lub wyrzutnie :mrgreen:
będe je miał przy okazji jak kupie zestaw kung fu z biedronki,a w tym roku kupie chyba więcej niż jeden :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja je miałem one sie jeszcze krecą jeś ktoś nie wie ale to tylko na betonie no i oczywiście jest pare kolorowych iskier ale nie na metr i krakling. ja je kupiłem 30gr za sztuke. ale na www.jgs.pl są za 16zł (72szt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja bardzo lubię te bączki, są bardzo dobre na czas przed północą, żeby się pobawić. Miałem już jakieś takie różowe, i niebieskie ( niebieskie były z craclingiem ) miałem także bączki z takiego zestawu za 2.99zł. z lidla ( były bez craclingu), ( firma Śmieszek ), teraz muszę na najblższego sylwka przetestować te z zestawu kung-fu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę temu odpaliłem JM04 i tak jak poprzednie były bez cracklingu, tak ten z nim był. Może to wydawać się dziwne, ale naprawdę poprzednie bączki były bez cracklingu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie są to jedne z lepszych bączków. Wiele kolorów, dość długo się kręcą, cena też przystępna, jednak zawsze miałem je z jakiegoś zestawu nigdy oddzielnie. Jak ktoś lubi bajery tego typu to polecam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...