Skocz do zawartości

JM04 Wirujące Bączki


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kocham te bączki miałam z zestawu Kung Fu. Mają super efekt i na końcu crackling :roll:

[ Dodano: 2007-12-27, 12:05 ]

ja miałem bączki chyba hesti,też mi sie spodobały, wznosiły sie do góry gdzies do 1piętra :razz:
To Ci się coś pomyliło... ;) chyba mówisz o motylkach.. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie to wygląda jak byś w domu to robił odbiegł i staną na krześle, a przy końcu jak bączek crackling wypuszczał to spadłeś z krzesła... :lol: :mrgreen: :mrgreen: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bączki są slabe, kilka razy się zakręcą, coś tam puszczą jakieś iskierki a ten crakling to jest taki niby crakling, bo bardzo cichy. Miałem je w zestawie kung-fu z biedry. Do kupowania osobno nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zmienia kolory i w ogóle, ale w noc sylwestrową się nie nadaję, ten cracling ratuje sprawę, 5/10... jak się komuś by w wakacje nudziło to można odpalić ;)
Firek odradza!×

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

wczoraj byłem na polu i wziąłem paczkę tych bączków, nie chciały się kręcić na piasku to wziąłem i podpaliłem jednego w ręce, chciałem wyrzucić w powietrze i niestety wtedy wybuchł(?) ręka trochę poparzona ale na szczęście nic się poważnego nie stało.(czyt. wszystkie palce całe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak za tą cenę są super! Bardzo mi się spodobały i na pewno kupię je na sylwka. 10/10

Nie wiem czy zauważyliście na filmach ale większość osób odpala bączka na kosce.
Odradzam takich pomysłów. Bączek powoduje spalenie na niewielkim obszarze kostki.
Brzydko to potem wygląda i jest niezmywalne! Sam tak robiłem ale zmądrzałem :mrgreen:
Sorry za off-top ale napisałem to ku przestrodze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Bardzo fajny produkt i tani. Jednak nawet na gładkiej ziemi nie zawsze chcą się kręcić, czasem w ogóle nie pojawia się crackling. Ale jak na swoją cenę sa bardzo opłacalne. Nie radzę ich używać na balkonie i tam gdzie są płytki bo pozostawiają po sobie ciemną smugę, którą trudno zmyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...