Skocz do zawartości

28.04.2012 r. - Okolice Lublina - Pokaz Weselny


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Data: 24.03.2012
Miejsce: Dworek w Bogucinie k/ Lublina
Okazja: Wesele
Wykonawca: Joker Chełm
Film:

http://www.youtube.com/watch?v=S5RLIRUFlNk&feature=player_embedded

Tegoroczny długi weekend majowy upływa dzięki uprzejmości pogody oraz kalendarza pod znakiem wielu imprez plenerowych, obfitujących w pokazy fajerwerków. Ten okres to również doskonała okazja do organizowania imprez prywatnych i także w tym przypadku od czasu do czasu zdarzają się widowiska pirotechniczne. Tak właśnie było 28.04 – odwiedziłem wtedy pokaz firmy Joker Chełm. Fani sztucznych ogni powinni przyswoić sobie tą nazwę już teraz, gdyż Jokera będzie można oglądać na Festiwalu Sztucznych Ogni w Ustce 7 lipca. Joker na tej imprezie może okazać się asem, gdyż show jakie jest do obejrzenia na filmie, który jest zamieszczony powyżej, było naprawdę ciekawe i urozmaicone. Walory artystyczne każdy może ocenić sam, ale warto wspomnieć o odczuciach towarzyszących publiczności podczas oglądania go na żywo – sądząc po słowach uznania, widownia była zadowolona, a wręcz uraczona tym efektownym zwieńczeniem wesela. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż nie tylko fajerwerki robiły swoje, ale też i piękna okolica tej imprezy – dworek położony nieopodal jeziorka, z brzegu którego organizowany był pokaz. Jako osoba zainteresowana przede wszystkim tym, co widać na niebie również nie mogłem narzekać, gdyż oprócz tradycyjnych rozprysków z wyrzutni i bomb, mogłem zobaczyć chociażby dobrze zgraną z muzyką sekwencję z minami (4:27 na filmie). Koniec pokazu mógłby być zaakcentowany odrobinę lepiej, ale myślę, że Joker doszlifuje swoje pokazy w niedługim czasie do mistrzowskiego poziomu, przynajmniej taką mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...