Skocz do zawartości

FP3 Big, Original, Flash Bangers, FP3/R Banger


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ? To nie jest pytanie dla użytkowników forum tylko dla pracowników jorge.

 

Nikt Ci się nie przyzna, że spieprzyli robotę. Będą się wykręcać przepisami, ale wtedy pomyślisz, że poniekąd przyznają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Świetne petardy! Albo to smalle się pogorszyły, albo new polepszyły.. rok temu strzelały podobnie

Co prawda do 859 im odrobine brakuje, ale jeśli ktoś woli z flarą może smiało brać fp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie FP3 się pogorszyło. Huk znacznie słabszy. Kolega miał dum bum, crazy roboty i Explosive IV. Najgłośniejsze oczywiście crazy robots, tuż za nim dum bum, a FP3 daleko w tyle. Ledwie wyprzedzało explosive IV.

Jednak duży plus za flarę (chyba jedna z najładniejszych wśród petard) i wykonanie całej petardy, a w szczególności lontu (nie łamie się, nie kruszy się, nie wypada), przez co nie ma prawie niewypałów.

Moja ocena: 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EmirOmar to ty miałeś może FP3 z tamtego roku co słabo strzelały- czarne napisy z tyłu pudełka, bo z tego roku 2015 czerwone napisy na pudełku FP3 od jorge tego roku walą lepiej niż Dum Bum. W tym roku FP3 od jorge sie dużo polepszyły- zauważyłem grubszy korpus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EmirOmar to ty miałeś może FP3 z tamtego roku co słabo strzelały- czarne napisy z tyłu pudełka, bo z tego roku 2015 czerwone napisy na pudełku FP3 od jorge tego roku walą lepiej niż Dum Bum. W tym roku FP3 od jorge sie dużo polepszyły- zauważyłem grubszy korpus.

Dokładnie, miałem czarne napisy z tyłu pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie filmik gość kupił karton FP3 jorge i z tyłu pudełek są czerwone napisy

 

Te FP3 Jorge z tymi czerwonymi napisami są najgłośniejsze i walą jak z armaty. To jakaś nowa wersja tego roku i flara sie też polepszyła- gdy flara sie zapalała to widać było całe osiedle podświetlone a jak walneło to lepiej niż dum bum i crazy boys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farasz masz rację. Flara oświetliła całe bloki, kiedy odpalałem na osiedlu . W tym roku świetne były. Mam nadzieję, że i w następnym będą :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem fp3 i powiem że całkiem nieżle dawały czadu :) jakieś inne są, ale nie są silniejsze od Crezy robotsów :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

To jest oryginalne FP3 z przed 5 lat które pojawiło się 1 raz na rynku w 2010r. Super Cracker są tak mocne jak FP3 Fenixa z 2011r. Bo Jorge od 2012r. popsuło całkiem Fp3 - od Jorge Fp3 to nie powinno sie nazywać Fp3 tylko FP2 słabsze. Orginalne Fp3 to było tylko od Fenixa z 2011r. i tak właśnie Super Cracker wali- identycznie- te potężne uderzenie jak z 2011r. zdjecie jest mojego autorstwa d15c25e1d3e0396f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Super Crackery i mam nadzieję, że jest tak jak mówisz. Mam jeszcze kilkanaście paczek Fp3 starych na szczęście (kupiłem cały karton 50 sztuk kiedyś), także porównam to.

Jak dum bum się pojawiły, to pisali ludzie, że walą tak jak stare fp3. Odpaliłem dum buma, myślę oo no spoko, a potem zrobiłem DUŻY błąd i rzuciłem stare fp3 w takiej samej odległości - zero porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem Dum Bumy są nieco mocniejsze jeśli chodzi o huk. Flara zaś dłuższa i jaśniejsza w FP3 Big.

 

Jeśli zaś chodzi o JC05 FP3 Small w swojej kategorii cenowej są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 6 lat później...

Doskonały klasyk mimo upływających lat nie są już tak mocne jak stare <NWP> Ale mimo ciężkich czasów dalej daje rade.. Jasna zielona flara następnie Huk  wiadomo.. :cool: a i cenowo wypadają B.dobrze. Polecam 10/10 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na FP3 Big, Original, Flash Bangers, FP3/R Banger
  • 5 tygodni później...

Ja to doskonale pamiętam ,bo na karku niebawem 40 stuknie . Z klasykiem to już niewiele ma to wspólnego niestety. Tymi starymi fenixami to nawet starzy byli zaskoczeni jak można skompresować petardę do takiej wielkości która potrafi tak pierdyknąć. Kilka lat miałem do czynienia z doskonałymi dużymi ,ale też i małymi. NWP to były już słabsze od legendy fenixa. Od czasów fp3 fenixa nie było na naszym rynku lepszych dostępnych petard. Wszystko się chowa. Niektórzy napisali wyżej , że jorga fp3 jebały jak z armaty , ale pamięcią do fenixa nie wracają , bo to za daleko. Pewnie z sentymentu bym jeszcze rzucił kilka , ale nie wiem czy moja głowa by to wytrzymała. Dźwięk starego fp3 był inny od współczesnych petard, jakby jakaś agresywniejsza mieszanka była, szybsza? Nie chciałbym bym za bardzo konfabulować, ale miałem wrażenie jakby wpierw był taki charakterystyczny trzask a później cała reszta. Te petardy były moim największym odkryciem pirotechnicznym i hitem wśród spotkań ze znajomymi. Zachwytów końca nie było.

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...