Skocz do zawartości

FP3 Big, Original, Flash Bangers, FP3/R Banger


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przeprowadziłem mały test. Odpaliłem te ze starej i nowej partii.

Nie ma różnicy. ;)/>

Zależy który rok, te sprzed 2012 powinny robić różnice, jak nowsze to wszystkie były już słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam dzisiaj odpaliłem FP3 big i szczerze ? Dla mnie żadna różnica a taka prawda że bez nich sylwester to nie sylwester muszą być i koniec.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszą być bo...? Dum bum jest zdecydowanie potężniejszy i też ma flarę, wychodzi lepiej jakościowo przy stosunkowo niewielkiej dopłacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak głupio gadacie i tyle :)/> Każdy z Was gada że są słabe a wszyscy je kupują. Z Hurtowni znikają jak ciepłe bułeczki zamawiane są nowe i dalej znikają. Nie rozumiem waszego rozumowania :)/>

Ja ich nie kupiłem ;) A schodzą dlatego że dla wielu ludzi to jest najgłośniejsza petarda i jest jedyną jaką znają :) Ja przyniosłem raz do szkoły 859 i dosłownie każdy mówił że to fp3, niektórzy to się prawie kłócili ze mną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłem w lesie i przetestowałem Fp3 z 2013 i 2014 i różnicy nie ma nawet najmniejszej :xmas_w00t:

A już się przestraszyłem że Fp3 to już jakiś szit jest :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłem w lesie i przetestowałem Fp3 z 2013 i 2014 i różnicy nie ma nawet najmniejszej :xmas_w00t:/>

A już się przestraszyłem że Fp3 to już jakiś szit jest :xmas_tongue:/>

Yhmmm ciekawe skąd miałeś z 2013 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zrobię porównanie między "dwunastką" a "czternastką".Zobaczymy jak to wyjdzie, bo sam jestem ciekaw ;) 12' leży u mnie już 2 lata wygrzana, ale 14' również leży w tym samym miejscu już około miesiąca, więc w zawilgocenie jednej czy drugiej nie wierzę.

Jednak jak sami chyba widzicie, korpus jest gorzej wykonany w 14' niż w wersjach wcześniejszych i to nie ulega wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą troche postrzelać i porównałem FP3 z 859 i z BOMB Black Oczywiście najmocniejsze 859 daleko za nim BOMB i zaraz przed BOMB FP3. Jak dla mnie to nadal dobre i opłacalne petardy, polecam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś kupiłem sobie rakiety crazy angel i fp3 big paczkę :)/>

 

Takie rzeczy to na priv się załatwia, to nie temat o tym że kupiłeś sobie rakiety z księgarni tylko o petardach FP3. A pozatym to koledzy z gimby podniecają się że każdy achtung jest najmocniejszy. Pokazujesz im od komety, najmocniejszy, ok hestii, najmocniejszy. A jak pokazuje FP3 to takie sobie a jak dum bum to mówią że szajs a nawet nie wiedzą co to jest.

A ta wogóle to FP3 są dość dobre jak na swoją cene ale lepiej dołożyć kilka złoty i kupić 859 lub dum bumy. Ja tam najbardziej lubię TXP859.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłem w lesie i przetestowałem Fp3 z 2013 i 2014 i różnicy nie ma nawet najmniejszej :xmas_w00t:/>

A już się przestraszyłem że Fp3 to już jakiś szit jest :xmas_tongue:/>

Musiałbyś mieć 11 albo 12tkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozwólcie, że ja sie teraz wypowiem miałem na tego sylwka fp3 white, fp3 jorge original, fp3x krachmen i jc05.

I tak fp3 white pisałem już w temacie o nich są słabsze bez flary i korpus wynosi tylko 1mm natomiast fp3 jorge już 2mm. Przez co petarda jest sztywniejsza nie ma wgnieceń i gips sie z niej nie kruszy tak jak przy fp3 white. Co do krachmenów to huk identyczny jak fp3 jorga tyle że tu też jest tylko 1mm korpus. I ostatnie porównanie to fp3 original do jc05. Tu korpus 2mm i tu 2mm. Sprawdzane trzy razy w odstępie 15 minut. Ta sama odległość w tym samym miejscu pierw fp3 potem jc05 i powiem tak. Przy dwóch próbach fp3 i jc05 walą tak samo a przy trzeciej próbie jc05 walnęło troche głośniej niż fp3, ale nigdy fp3 nie było głośniejsze od jc05.! W skrócie fp3 a jc05 to są te same petardy tylko jc05 jest krótsza i pozbawiona flary grubość i jakość ta sama i jc05 jest już na CE.

Więc pisze tu aby ludzi ostrzec jeśli szukają coś co wali tak jak fp3 to lepej brać jc05 tańsze i więcej sztuk, a jeśli jeszcze głośniejsze to tylko dum bum. Bo nić innego nie widze. Jorge jeśli fp3 nie zrobi tak jakie było za firmy fenix to ludzie przeżucą się na inne firmy i petardy choćby dum bum. To tyle. Troche sie rozpisałem po części wkleje to w temat jc05 aby ludzi poinformować.

Acha i nie ma mowy o zawilgoceniu fp3 czy jc05 bo przeleżały 20cm od grzejnika przez dobry miesiąc więc były suche jak pieprz. Szczerze to zawiodłem sie na fp3 większa petarda a wali tak jak ta malutka jc05 a nawet nieraz ciszej. Nie ma co sie sugerować ilościa prochu bo w fp3 większość to flara zielona. Za rok tylko jc05 jeśli i tej jorge nie zepsuje.,!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą marian

Z kolegami odpalaliśmy w tym roku na prawdę dużo fp3 big i fp3 small i była na prawdę spora różnica.

FP3 big waliły głośniej, i każdy mój kolega przyznał, że big wali mocniej.

I fp3 big i small były z 2013 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian nie miałeś na testy ani jednej głośnej petardy żeby porównać, tylko same średnie lub słabe rzeczy, także nie wiem o czym w ogóle mowa.

Ostrzegałem że od jorge nie ma co brać bo petardy im się skończyły i zostały same zabawki. W podobnej cenie konkurencja coś tam jeszcze ma, oni już nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangiz to powiedz mi jakie mam brać? Które są lepsze napisz. Myślałem że jorge ma najlepsze pod względem jakościowym i hukowym ale z roku na rok to gorsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangiz to powiedz mi jakie mam brać? Które są lepsze napisz. Myślałem że jorge ma najlepsze pod względem jakościowym i hukowym ale z roku na rok to gorsze!

Mocniejsze od nich są: DumBum, Txp859,Bomb, dragon boom, P2000 mega piratka i jeszcze pare by się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangiz a możesz mi powiedzieć w skrócie dlaczego jorge tak sie pogorszył. Jak miałbym przeczesać całe forum to nie starczyłoby mi czasu.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangiz a możesz mi powiedzieć w skrócie dlaczego jorge tak sie pogorszył. Jak miałbym przeczesać całe forum to nie starczyłoby mi czasu.:-)

Dlaczego ? To nie jest pytanie dla użytkowników forum tylko dla pracowników jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...