Skocz do zawartości

FP3 Big, Original, Flash Bangers, FP3/R Banger


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

Absolutnie żaden. Unia Panie wink.gif

 

 

Nie powiedziałbym że unia tylko wspaniałomyślny Chińczyk który stwierdził że "a co tam trzeba przyoszczędzić na papierze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie rozumiem dywagacji na temat która i co jest mocniejsze. Petardy nie robią żadnego widoku a jedynie huk. Po co chcecie tylko naj i naj.???

Nie odczujecie tego gołym uchem, więc po co szukać i nie potrzebnie nakręcać temat?

Bartoszu gdyby większa różnica była przez ludzi nieodczuwalna temat by nie istniał. A jak wiadomo huk to rzecz święta. :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fp3 small są teraz takie silą jak fp3 normalne, czy fp3 normalne sa

jeszcze silniejsze trochę ??

Rożnica między fp3small a fp3 jest nadal zauważalna :) Co jak co ale ilość prochu miedzy jedną a drugą jest znaczna. Choć i fp3small strzelają już tak samo jak piratki z hestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem próbnie jedną paczkę z tegorocznej serii, mając jeszcze dwuletnie, stare w szafie. Omijajcie w tym roku fp3 w każdej postaci, co roku jest gorzej, max. 7zł/karton 20szt dużej, więcej bym na pewno nie dał.

Fp3 new z pierwszych serii na które tutaj narzekano grzeją dobrze przy tym, co "pokazuje" obecna partia... niestety.

W tym roku odradzam zakup, chociaż z góry mówię, że porównywałem, z wyleżaną w ciepłym magazynie serią bodajże 2012.

 

W ruch poszły także stare partie jaj dinozaura i nie wypadły gorzej niż nowa fp3-ka.

 

Miałem o tym pisać już jakiś czas temu, ale kompletnie zapomniałem że tutaj jeszcze jakikolwiek ruch, bo forum żyje tylko jesień/zima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem próbnie jedną paczkę z tegorocznej serii, mając jeszcze dwuletnie, stare w szafie. Omijajcie w tym roku fp3 w każdej postaci, co roku jest gorzej, max. 7zł/karton 20szt dużej, więcej bym na pewno nie dał.

Fp3 new z pierwszych serii na które tutaj narzekano grzeją dobrze przy tym, co "pokazuje" obecna partia... niestety.

W tym roku odradzam zakup, chociaż z góry mówię, że porównywałem, z wyleżaną w ciepłym magazynie serią bodajże 2012.

 

W ruch poszły także stare partie jaj dinozaura i nie wypadły gorzej niż nowa fp3-ka.

 

Miałem o tym pisać już jakiś czas temu, ale kompletnie zapomniałem że tutaj jeszcze jakikolwiek ruch, bo forum żyje tylko jesień/zima.

 

 

To nie oplaca sie wogole kupić??? Bo nie mam jakich

petard wybrać na sylwka silnych. A chce,zamawiać z bigfuna.

 

Doradzisz mi jakiew petardy z bigfuna mocne i oplacalne cnowo i sztukowo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się przejmujecie tymi fp3 skoro na rynku jest tyle alternatyw? Chociażby dum bum, bomb red/black, świetne 859 i to w tej samej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam FP3 z tego roku i 2013. Porównywałem obie i w moim przypadku obie walą identycznie, wg mnie jednak nic się nie zmieniło w huku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam FP3 z tego roku i 2013. Porównywałem obie i w moim przypadku obie walą identycznie, wg mnie jednak nic się nie zmieniło w huku

 

Te z 2013 to już z nowej partii są, więc nic się nie mogło zmienić :xmas_w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z 2013 to już z nowej partii są, więc nic się nie mogło zmienić :xmas_w00t:/>

No wszyscy jakoś gadają, że tegoroczne są słabsze od zeszłorocznych, więc coś mogło się zmienić, skoro są takie opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem kolejny raz fp3 z tego roku.Są na pewno słabsze niż 4 lata temu,ale nadal

dosyć głośne i opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie ma co płakać panowie mamy nowe produkty i nie jest tak tragicznie :) może w nowym roku firma 'jorge' coś wymyśli lepszego i nowego :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma racjię fp3 w tym roku są jakieś kiepskie, rok temu były lepsze.

No tylko gdybyś przeczytał ze zrozumieniem mój komentarz, to byś wyczytał, że wg mnie nic się nie zmieniło ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ta dyskusja. Każdy wie że FP3 się pogorszyły. Ale jak dla mnie to nadal dosyć opłacalne petardy które warto kupić i nikt mi nie wmówi że to totalny szajs. Może dum bum są mocniejsze ale cena, coś za coś. FP3 dla mnie to tradycja i klasyk i nie obejdzie się bez nich w sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy klasyk? Klasyk byś miał jakbyś miał partię z 2011 albo 2012. Później fp3 się skończyła i spokojnie można kupić txp859 w tej cenie i wali dużo lepiej.

Partia 2013 i 2014 fp3 jest po prostu słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak głupio gadacie i tyle :) Każdy z Was gada że są słabe a wszyscy je kupują. Z Hurtowni znikają jak ciepłe bułeczki zamawiane są nowe i dalej znikają. Nie rozumiem waszego rozumowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chce dokładać do bumów, to przecież ma txp po 9zł/karton i są lepsze. Skoro schodzą, to widzisz co znaczy wyrobiona marka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wogole dyskusja ?

nieoplacalna, droga jak na swoja jakosc

obecnie czeskie wyroby - certyfikowane dodam

wchodza do Polski i normalne petardy mozna kupic za grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wogole dyskusja ?

nieoplacalna, droga jak na swoja jakosc

obecnie czeskie wyroby - certyfikowane dodam

wchodza do Polski i normalne petardy mozna kupic za grosze

 

Opłaca się kupić jeszcze z triplexa 859 SUPER CRACKER i fp3 small :] nie pisząc o nowszych produktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić jeszcze z triplexa 859 SUPER CRACKER i fp3 small :]/> nie pisząc o nowszych produktach.

 

 

859 kozackie, sam kupuje w tym,roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...