Skocz do zawartości

FP3 Big, Original, Flash Bangers, FP3/R Banger


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

Petardy fp3 big pakowane po 20 szt odchodzą do lamusa. wszystko co mają sklepy to końcówka serii. Będa petardy f3 pakowane po 15 szt - wiidowmakery.

Czy ty sugerujesz kolejny nacisk uni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam powodów.

wiem tylko, ze obecnie dostac big w hurtowniach jest bardzo ciezko, sklepy wprowadzaja widowmakerya dzis dostalem informacje, że big / 20 nie ma i juz nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, pożyjemy zobaczymy.

Były już momenty, że przez rok nie szło tych petard nigdzie kupić a ceny ich dochodziły do 30-40zl za paczke.

Jutro będę miał swoje informacje na ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rowniez mialem fp3 big i naprawde fajna petarda. Strzela tak mocno, ze az gaciami trzesie;)

Ale w tym roku musze sprawdzic petardy typu gnom, krachmen piratka itp. Jak myslicie warto je kupic? Sa tansze od fp3. Znalazlem txp486 gnom 1 36szt/7zl i krachmen 20szt/5zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest piekne : ) klient dostaje byle co i jest zadowolony.

Nie ma do czego porównac bo reszta rynku jest jeszcze slabsza wiec wierzy ze za 10 zl dostaje cos przekonkretnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie panikujcie tak, że słabe itd. Trochę zróżnicowania, ludzie, Nie tylko te petardy są dostępne na rynku

Dokładnie, bez paniki. FP3 w moim stuffie będą obowiązkową pozycją jak co roku aczkolwiek pewnie z polecenia coś się jeszcze dokupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie bardzo rozumiem o co Wam chodzi? Zalezy mi na takim huku jak z fp3 big a nawet cos mocniejszego. Zalezy mi na dobrej cenie w stosunku do ilosci i huku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie bardzo rozumiem o co Wam chodzi? Zalezy mi na takim huku jak z fp3 big a nawet cos mocniejszego. Zalezy mi na dobrej cenie w stosunku do ilosci i huku.

Chodzi im o to że FP3 to aktualnie przeżytek i są o wiele lepsze huki w podobnej cenie.Osobiście polecam 859.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Testował ktoś te petardy z tego roku? Bo oglądałem filmik i gość gadał, że tegoroczne FP3 są słabsze od tych z lat poprzednich. Jaka jest wasza opinia? Mam nadzieję, że jednak jej nie zepsuli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by powiedzieć, że sam się dołączam do pytania. Testowałem ostatnio fp3 które kupilem kilka dni temu z kilkoma sztukami z kiedyś(leżały już długo w szafce). Różnica była bardzo duża...czy wpływ na te nowe mogł mieć transport i są jeszcze lekko zawilgotniałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ludzie noo...jaki był sens w zmienianiu korpusu ?

 

 

Absolutnie żaden. Unia Panie ;)

 

Czy jest dalej opłacalną petardą jak na swoją cenę i huk ?

 

Tak, nadal jest opłacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...