Skocz do zawartości

8406 Streamer Splender


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: 8406
Nazwa: Streamer Splender
Bateria Profesjonalna 61 strzałowa. 1rząd: złote ogony w złote wierzby; 2 rząd: białe ogony w białe palmy; 3rząd: złote ogony w niebieskie peonie; 4rząd: złote ogony w czerwone błyski i peonie; 5rząd: złote ogony w złote fale; 6rząd: trzaskające ogony w zielone błyski; 7rząd: trzaskające ogony w białe błyski; 8rząd: trzaskające ogony w srebrny deszcz; 9rząd: trzaskające ogony w czerwono -zielono-niebieskie peonie.
Cena: 270PLN

http://www.youtube.com/watch?v=WkFkPceTxMA&feature=youtu.be



Ocena: Bardzo duże efekty na niebie. Bateria bardzo dynamiczna wywarła na mnie duże wrażenie zwłaszcza zielone peonie. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kostka bardzo dynamiczna dobra na finał ale trochę za droga 8/10 :). Ale jeżeli ktoś robi stuff za 1000zł+ to nadaje się w sam raz


Powiem ci szczerze że jak za baterię kaliber 30 mm, 61 strzałów to nie jest zła cena. Tym bardziej że miałem ja już 2 lata pod rząd na sylwestra i muszę powiedzieć że na żywo prezentuje się rewelacyjnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale taka prawda, za taką sumę można mieć kostki 100sth/30mm które nie będą gorsze od tej

I uwaga hit! Kostka 100sth/30mm kosztuje 240PLN
Link do filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=lf2nOB4PaDs


Niestety ale SP ceny ma co raz gorsze, wystarczy spojrzeć na 8006 Aerial Array 49sth/30mm - 270PLN!!! Parametrami identyczne kostki u importerów chodzą po 100PLN mniej


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety ale taka prawda, za taką sumę można mieć kostki 100sth/30mm które nie będą gorsze od tej

I uwaga hit! Kostka 100sth/30mm kosztuje 240PLN
Link do filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=lf2nOB4PaDs


Niestety ale SP ceny ma co raz gorsze, wystarczy spojrzeć na 8006 Aerial Array 49sth/30mm - 270PLN!!! Parametrami identyczne kostki u importerów chodzą po 100PLN mniej


Pozdrawiam


Za jakość efektów zawsze trzeba dobrze zapłacić. Ale nie wszystko stracone bo obiło mi się o uszy że SP przygotowuje na ten rok jakąś mega obniżkę cen na wszystkie produkty. Słyszał ktoś już coś o tym?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słyszał, aż za dużo słyszał!



Kończąc temat ta bateria powinna kosztować nie więcej niż 200PLN
i
proszę nie mówić że za jakość się płaci bo inni importerzy mają równie dobre jakościowo produkty co sp a ceny znacząco niższe! :blush:

I jeśli Pan strzelał z produktów konkurencji to dobrze Pan to wie :)


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za jakość efektów zawsze trzeba dobrze zapłacić. Ale nie wszystko stracone bo obiło mi się o uszy że SP przygotowuje na ten rok jakąś mega obniżkę cen na wszystkie produkty. Słyszał ktoś już coś o tym?

Może i za jakość się płaci, ale napewno nie tyle :)
Kostka bardzo ładna, ale za tą cenę dostaniemy u innych importerów znacznie tańsze pozycje w tej kategorii, tak więc mam nadzieje, że SP weźmie się za siebie i w końcu ogarnie ceny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za jakość efektów zawsze trzeba dobrze zapłacić. Ale nie wszystko stracone bo obiło mi się o uszy że SP przygotowuje na ten rok jakąś mega obniżkę cen na wszystkie produkty. Słyszał ktoś już coś o tym?

W kwestiach cen ...
Dużo osób się zdziwi ...
Ja już jestem zdziwiony i to od paru dni :unsure::(
"Mega" będzie ...
Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...