Skocz do zawartości
  • 0

Bezpieczeństwo


CapiWymiata

Pytanie

Cześć, dzisiaj mam do was dwa pytania.
1.Zrobiłem sobie własne szelki [...] Chciałbym zalać je klejem na ciepło. Moje pytanie jest takie. Czy zalewając szelke klejem podczas spadania nie stworzy ona zagrożenia dla widowni.
2.Czy szelka od ciepłego kleju może się zapalić. Czy polewając gwiazdkę którą wytworzyłem ciepłym klejem bezpośrednio może się ona zapalić ?

Łuski do szelek są ze sklepu internetowego a nie robione ręcznie, więc są twarde.

PS: Chciałbym dodawać do szelek efekt craclingu. Czy opłacalne będzie kupienie kartonu trzeszczących kulek i rozebranie ich. Czy lepiej samemu spróbować coś wytworzyć.
Nie dawajcie łapki w dół bo to ma być informacja dla mnie a nie nowy temat do burzliwych dyskusji.


CW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cześć, dzisiaj mam do was dwa pytania.
1.Zrobiłem sobie własne szelki [...] Chciałbym zalać je klejem na ciepło. Moje pytanie jest takie. Czy zalewając szelke klejem podczas spadania nie stworzy ona zagrożenia dla widowni.
2.Czy szelka od ciepłego kleju może się zapalić. Czy polewając gwiazdkę którą wytworzyłem ciepłym klejem bezpośrednio może się ona zapalić ?

Łuski do szelek są ze sklepu internetowego a nie robione ręcznie, więc są twarde.

PS: Chciałbym dodawać do szelek efekt craclingu. Czy opłacalne będzie kupienie kartonu trzeszczących kulek i rozebranie ich. Czy lepiej samemu spróbować coś wytworzyć.
Nie dawajcie łapki w dół bo to ma być informacja dla mnie a nie nowy temat do burzliwych dyskusji.


CW

Człowieku, szelka domowej roboty w twoich rekach? Powinienem ci powiedzieć żebyś dzwonił po saperów i uciekał z domu z rodzina, ale wiem ze tego nie zrobisz. Nie wiem z czego zrobiłeś te szelki i jak, wole nie wiedzieć. Wywal to do jeziora. Nie zalewaj tego klejem, nic nie dodawaj i bron Boże nie próbuj odpalać, bo nawet i osób z doświadczeniem często wybuchają na ziemi, a co dopiero u nowicjusza... Zabijesz cala widownie... Boje się pomyśleć jaki kaliber jej dałeś...
Dostajesz warna, tak jak uprzedzaliśmy, za złamanie regulaminu. To nie jest forum o samoróbkach!
Potem się dziwić, ze dzieciakom ręce wyrywają...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JMJ - nie zauważyłem, żebyś miał moda, żeby dawać warny.

Do autora tematu:
Nie znajdziesz na tym forum żadnych informacji o materiałach homemade. Jeżeli chcesz działać w tym kierunku, to tylko we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność. A jeżeli zabierasz się za tworzenie szelek bez tak elementarnej wiedzy (!!!), to dla bezpieczeństwa swojego i otoczenia powinieneś zaprzestać dalszych prób.

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...