Skocz do zawartości

[endriu123457] Mój stuff na sylwestra 2012/2013


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi


Powiedz mi jedno . Jeżeli łączysz lonty taśma to to zawsze wszystko odpala ? Czy może lepiej tymi opaskami ?



W sumie ja daje troszkę taśmy i na to opaske. Ale zawsze ci odpali anwet gdy będzie sama taśma.



endriu123457
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te wulkany masz za blisko kostek, w trakcie pokaziku odpalą ci wyrzutnie. Jak już robisz coś na visco to daj kilka lini lontu.

Dokładnie na pokazie weselnym popełniłem ten błąd ! Najlepiej jakbyś fontanny odpalił oddzielnie a pokaz z kostaki oddzielnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie na pokazie weselnym popełniłem ten błąd ! Najlepiej jakbyś fontanny odpalił oddzielnie a pokaz z kostaki oddzielnie :)/>/>


Ok dzięki za rade to zaraz ją dam bardziej do przodu to nie powinno zaszkodzić lub wezme lont zakryje lekko sreberkiem



endriu123457
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wulkany chłopie daj ze 3 metry przed kostkami... albo wywal je w ogóle możesz sobie zepsuć cały pokaz, ja tak zrobiłem na pokazie weselnym to wylkan odpalił mi kostki od końca no i wiadomo co się zrobiło na niebie :P a tak pozatym fajnie to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wulkany chłopie daj ze 3 metry przed kostkami... albo wywal je w ogóle możesz sobie zepsuć cały pokaz, ja tak zrobiłem na pokazie weselnym to wylkan odpalił mi kostki od końca no i wiadomo co się zrobiło na niebie :P/> a tak pozatym fajnie to wygląda :)/>



Właśnie przed chwilą tak zrobiłem dałem wulkany dalej o 40cm :)Dam fotke za jakieś 6 7 dni + dzięki za rade.


endriu123457
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy te kostki średnie (Arcic,Mars,Kasjopeja itp.) To tylko taśma do kartonika przyklejasz czy jeszcze to cegłami przygniatasz ??


Kostki przyklejam taśma normalnie kroje taśmę na paski i przyklejam :) ale do krety jw90 i jw42 użyje taśmy + po 2 kątowniki na wyrzutnie.

Ale dam zdjęcia z przygotowań więc zobaczysz jak to będzie wyglądać



endriu123457
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo. Świetne kostki i duża różnorodność artykułów. Jeszcze jak z tego będzie pokaz to pewnie zagarniesz dla siebie sporą część nieba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

"endriu123457" mam takie pytanie czy jesteś zadowolony z tego systemu bo mam w planach takiego kupic

Meteor to straszny badziew. Znacznie bardziej polecam zakup systemy MS firmy RFremotech, bo:

1. Jest wykonany solidnie z metalu a nie tandetny plastik,

2. Ma większy zasięg,

3. Ma funkcję testu obwodu,

4. Mam kilka systemów tego i spisują się bez zarzutu.

 

Szczegóły dotyczące zakupów systemów MS w temacie:

http://www.forumfajerwerki.pl/topic/11505-wspolne-kupowanie-systemow-firmy-rfremotech/

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...