Skocz do zawartości

HE0616 The Festival Light


xSound

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj po wyprawie do sklepu postanowiłem zakupić zestaw rakiet "The Festival Light". Po raz pierwszy się z nimi spotkałem i jestem bardzo ciekaw jaki mają rozprysk. Trochę danych technicznych na ich temat:

Producent: Hestia
Ilość rakiet w opakowaniu: 12
Cena: 7. 99zł (w championie)

Szukkłem tego produktu na stronie Hesti, ale niestety nie znalazłem. Po wielkości tych rakiete, nie spodziewam się wielkich chryzantem czy peonii, ale za taką cene chicałem je wyprobować.


Znacie może ich efekty, tkoś kiedyolwiek miał je albo cuś ? Do lepszego rozpoznania dodaje zdjęcie zrobiione przemnie:
The%20Festival%20Light.jpg

Pozdrawiam xSound

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jeśli je kupiłeś to je przetestuj i wszystko bedziesz wiedział. Podziel sie na forum. Ja mam je też w swojej hurtowni.



P.S. "Uwaga bo to bedzie huk" :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jeśli je kupiłeś to je przetestuj i wszystko bedziesz wiedział. Podziel sie na forum. Ja mam je też w swojej hurtowni.



P.S. "Uwaga bo to bedzie huk" :lol::lol::lol:


No będzie będzie, ale napewno ich nie przetestuje w najbliższym czasie, dlatego zadałem to pytanie na forum, więc czekam w dalszym ciągu :P Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]ej dzis kupiles??? gdzie kupowales???? jeszce sprzedaja w championie

Tak jak napisałem, jeszcze kpiłem 3 paczki hukowych, u mnie w lublinie sprzedaj w każdym bądz razie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja je miałem nawet fajny rozprysk mają jak na taką wielkość :)


A mógłbyś mniej więcej poweidzieć jak wygląda rozprysk i jakie ma efekty a i jeszcze na jaką wysokośc leci (tak około) bo jestem bardzo ciekaw, Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, miałem je 3 lata temu i myślisz że efekt pamiętam. Na pewno chyba było coś z cracklingiem. Nie leci na dużą wysokość.

Z kad mogłem wiezieć, że miałś je 3 lata temu :|, pisz na drugi raz a nie masz pretensje.

Chłopie akurat wiem bo jedna "wybuchła" 5 m ode mnie.


Po pierwsze, nie chłopie , troche szacunku. Po drugie, mpiwowski wyraźnie napisał, że mają jakiś efekt, a nie tak jak ty mówiłeś, a po trzecie napisałeś, ze miałeś podbną. Do cholert, podbna TO NIE TAKA SAMA! To zmienia postać rzeczy, więc sie zastanów zanim coś napiszesz, bo możesz się tylko skompromitować.

KONIEC OFFTOPIC'u !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry bardzo, ale jak dla mnie KAŻDA rakieta i wyrzutnia z hesti - to syf!
Nie sądze.


Odpaliłem jedną rakiete z tego zestawu i zrobiłem film. Niewiele widać, ale efekt naprawde przyjemny dla oka, jak za taką cene. Odpaliłem rakiete hot shot (można poznać po moich mądrych komentarzach, na początku). To jest link do filmu - http://hot.shot.rakieta.patrz.pl moge ją polecić, jak za taką cene, naprawde warte polecenia jak za 12 rakiet po 8zł ;P Pozrdawiam.

P.S. Sa 3 efekty w tym zestawie, hot-shot, crazy stars i coś jeszcze testowałem te dwa pierwsze. Podobnme efekty ale bardziej mi się podba crazy lights. Nie wiem czy będe testować w najbliższym czasie tą ostatnią ale zobaczymy. Zapraszam do oceniania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
loler napisał:
Sorry bardzo, ale jak dla mnie KAŻDA rakieta i wyrzutnia z hesti - to syf!

Moim zdaniem Hestia oferuje bardzo dobre produkty.

Kup sobie wyrzutnię Dreem (była za 26.99 w Championie), będziesz mile zaskoczony ! :grin: Aha - zwróć uwagę na cenę takowej.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wszystkie rakiety Hestii to dla mnie badziew. Może i są bezpieczne, ale wszystkie mają takie same efekty niezależnie od wielkości rakiety. Jedyne co mi się w nich podoba to sztandarowy huk Hestii i wykonanie. W sumie teraz jak odpaliłem moździerz owej firmy to zastanawiam się czy nie kupić przypadkiem jakiejś wyrzutni Hestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, wszystkie rakiety z hestii to gówno :evil: kiedyś miałem to małe były lepsze od dużych, choć i tak były beznadziejne :neutral:

Wniosek nasuwa się jeden - rakietki "bez czubków" są marne

Nie wszyskie, kiedyś miałem rakiety z SuperPower właśnie bez czubków, 4 rakiety za 15 zł, były za***iste, tylko że o wiele większe, grubość to gdzieś 3 cm. były i duże więc dlatego, a ten czubek to tylko kawał plastiku po to żeby ładniej wyglądała rakieta, lecz racja, większość rakiet z czubkami są lepsze od tych małych bez czubków ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na Sylwestra 2007-2008 miałem te rakietki za 7 zł. 12 sztuk i muszę przyznać, że efekt przy tej wielkości rakiety był słaby.

Dla porównania - najmniejsze rakietki z zestawu Kung-Fu ( taka sama wielkośc co rakietki " The Festival Light " maja o wiele lepszy efekt od tych z hestii.... ) jednym słowem nie radzę kupować, za te 7 lub 8 zł. masz Kung-Fu z Biedronki, w którym co prawda masz 6 rakiet o 5x lepszych efektach od tych z Hestii, ale jeszcze do tego pierdółki itp.

Moja końcowa ocena tych rakietek 3 / 10
(kung fu tej samej wielkości są 5x lepsze... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...