Skocz do zawartości
  • 0

Pokaz urodzinowy 250zł


domin839

Pytanie

Siemka
Mam do zrobienia pokaz z budżetem 250zł Do pokazu jeszcze dużo czasu bo pokaz odbędzie się dopiero q maju ale chcę aby wyszedł jak najlepiej a więc już teraz proszę was o pomoc. Pokaz będzie odpalony za pomocą systemu (Meteor12). Ile kanałów zostanie wykorzystanych tego nie wiem. Fajerwerki na pokaz kupię w Gromie, więc będzie dosyć tanio. Pokaz ma być treściowy, ma trwać ok 2 minuty. Myślę aby na finał dać JW407/JW408 i tu pierwszy dylemat. Po którejś z tych kostek polecą 3 szelki 2" Brocade Crown z JW1018 ale czy One Row się znajdzie to tego jeszcze nie wiem. Z większych kostek to jeszcze chcę kupić 2x JW4055. Z małych jeszcze nie myślałem ale JW08, JW05 i wszystkie z serii Bog Bang prócz Urana, do tego JW25, JW26 i inne, o tym jeszcze nie myślałem, jakby się wam chciało możecie napisać swoje propozycje małych kostek za ok 80zł. Jak wyżej pisałem zastanawiam się nad JW407 bądź JW408, jest też wyjście aby pokaz zrobić z tylko małych kostek nie wliczając 2x JW4055, może za te 120zł(koszt JW407/JW408) kupić TXB475 + coś jeszcze ? Jakbym miał nie kupować to budżet małych kostek wzrasta o 120zł czy do ok. 200zł ! Proszę o zaplanowanie pokazu, jakieś wskazówki itp. Ten pokaz jest dla mnie straszliwie ważny !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z 250zł nie wyciągniesz 3 minut, które będą efektowne.
Ja 2 lata temu robiłem pokaz za 340zł i wyszło coś ok 3 minut, więc ty przy kwocie mniejszej o prawie 100zł nie osiągniesz tego samego, jeżeli chcesz aby to efektownie wyglądało, ponieważ przełoży się to na słabą dynamikę lub na o wiele krótszy czas strzelania.
Tak więc, jeżeli chcesz strzelić 3 minuty to większa kwota, albo mniejsze kostki do 20zł i odrzucenie dużych kostek pokoju jw408.
Co do układania planu, to nie wiem jakimi firmami dysponuje ta hurtownia oraz jak jest u nich z dostępnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kostki do 20zł są dobre, cała seria Big Bang , cudak, katmandu itp. JW4055 jest za ok 30zł więc biorę 2 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z 250zł nie wyciągniesz 3 minut, które będą efektowne.




Smutna prawda ale prawda. Biorąc 49 do 3 minutowego pokazu za 250pln o dynamice można zapomnieć. A jak się myśli o zastosowaniu jeszcze one rowa na finał którego można liczyć jako 0 sekund to mamy 170pln/35s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Racja, a więc w gre wchodzą małe kostki, nie licząc JW4055 i możliwej TXB475/JW59

Uwaga!
Plany się zmieniły. Pokaz ma być max 2 minutowy. Proszę o nowe wypowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja wykonałem dla siostry na wieczór panieński 45sekundowy pokaz za 100 zł więc za 250 spokojnie zrobisz na 2 min.

Do mojego było zapięte:

1 x arctic
3 x txb820
1 viola komety
10 szelek

Na twój finał pokazu urodzinowego proponowałbym szelki z jakąś kątówką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli masz już część pieniędzy to śpiesz się i kupuj na korsarzu bo masz 2 w cenie jednej kilka kostek z serii big bang, ja sam właśnie dostałem paczkę i za 170zł mam 6x JW06 4x JW07 6x P7200 2x SM2125 2x JF10 razem 20 wurzutni, JW06 i JW07 będą ustawione w FAN a reszta to jeszcze nie wiem bo urodzinki dopiero w sierpniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FM, na FK nie zamawiam, w gromie wyjdę na to samo, na FK nie ma JW59 za 60zł, JW4055 za 30zł więc nie ma co kombinować, wolę w jednym miejscu zamówić i nie płacić za wysyłkę 2 razy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz wziąć trochę z Komety, bardzo polecam Kame, a z większych serie Gold- Gold Nagoja na przykład.
Seria Big Bang tak jak mówiłeś tez będzie niezła.
Zamiast brać Jorge'a zainwestuj w Komete i Triplexa, szelki na finał razem z onerowem i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JMJ, budżet to 250zł a więc mogę zrobić tylko 1 paczkę, a w Gromie One Row nie ma, szelki będą ale tylko 2 sztuki \I/ Brocade Crown. Pokaz ma trwać 2 minuty max, a więc chyba kupię 2x JW4055, JW59 i reszta małych kostek. Co o tym myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JMJ, budżet to 250zł a więc mogę zrobić tylko 1 paczkę, a w Gromie One Row nie ma, szelki będą ale tylko 2 sztuki \I/ Brocade Crown. Pokaz ma trwać 2 minuty max, a więc chyba kupię 2x JW4055, JW59 i reszta małych kostek. Co o tym myślisz?

W gromie masz tez kostki Tripla i Komety, wiec te małe mogą być właśnie tych firm.
Moze do maja jakiś wachlarz się w Gromie pojawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej się nie pojawi. Może Krete wezmę, cena pewnie to ok 60zł. A więc JW59+Kreta+2x JW4055 to 180zł do tego chcę kupić JW26, JW90 2x Kasjo, Pluton, Condor, Mars, Babel, JW08, Hi-tec, 2x Ballet, 5x JW01 a więc raczej sie nie zmieszczę w 250zł ;/ Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej się nie pojawi. Może Krete wezmę, cena pewnie to ok 60zł. A więc JW59+Kreta+2x JW4055 to 180zł do tego chcę kupić JW26, JW90 2x Kasjo, Pluton, Condor, Mars, Babel, JW08, Hi-tec, 2x Ballet, 5x JW01 a więc raczej sie nie zmieszczę w 250zł ;/ Jakieś pomysły?


Wybierz te kostki z wymienionych na których bardziej ci zależy ;). Moze ktoś ci wymyśli jakieś inne, taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Weź komete i jorge tylko efekty musisz dobrać sam. Na początek polecam te duże wulkany od jorge, ze 3 sztuki to będziesz miał z 30 sekund nastepnie 5x Ballet w układzie fun, to jest jakieś 45-50 sekund. Wyrzutnie musisz dobrać sam gdyż kolorystyka, wysokość efektu i efekty zależą wyłącznie od Ciebie i od tego kogo to urodziny.




CW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gdybym korzystał z twojego rozumowania to z samych wulkanów zrobiłbym pokaz, co z tego że mam już 45s jak zero efektu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra niech Ci będzie ale jeżeli będziesz robić pokaz z samych wyrzutni nie będzie on tak spektakularny jak z użyciem różnych materiałów pirotechnicznych.




CW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1. 3x małe wulkany ( układ fun ) 10 zł
2. 3x rzymskie ognie ( też układ fun, po 20 strzałów ) dłuższe 5 zł
3. 5x balet ( układ fun ) 15 zł
4. 2x P7229 ( układ V ) razem ) około 45 - 50 ( efekty różne kolory + cracling )
5. P7126 cena to okło 35 zł ale warto .
6. 22450 15 zł
7. 4x wyrzutnie z gwizdkami ( 4x 100 strzałów ) 25 zł
8. P7055 30 zł
9. JW4000 100 zł
10. ze 3-4 szelki
11. lont 10zł



Cena około 240 zł ( nie liczyłem dokładnie )
zależy co wolisz ja lubie produkty Komety.




CW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja propozycja, mam nadzieję, że będzie zadowalająca. Niestety nie znam cen dokładnie z groma więc podam +|-

Fontanny :
JW11 Ballet x2 - ~~ 6 zł
FC3001 Kongo - ~~ 7 zł

Cena : ok. 13 zł

Wyrzutnie :
K1130C12 Saturn missiles - ~~ 7 zł
SM2125 Macrocosmos I - ~~~ 9 zł
SM2126 Macrocosmos III - ~~ 9 zł
JW07 Mars x2 - ~~26 zł
JW09 Styx - ~~ ok. 18 zł
JW25 Cudak Battery - ~~ 21 zł
JW26 Katmandu - ~~ 21 zł
JW408 Show of Fireworks - ~~ 125 zł

Cena : ok. 236 zł.

Odpalałbym w ten sposób, do pokazu użyć wszystkie fontanny i dać miedzy nimi ballety, miałoby wyglądać to w ten sposób : I I Ballet I I I I Ballet I I . Trwałoby to ok. 25 sekund, następnie w kolejności odpaliłbym Saturn missiles 100 strzałów, reszta tak jak jest napisana w spisie wyrzutni, JW408 na finał pokazu ;) Pokaz trwałby ok. 3 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

cali zrobiłeś jak na razie najlepszy projekt pokazu. co do baletu x 5 popieram bo sam strzelalem w akcje konfiguracji i jak na takie mini kostki zrobiło to super wrażenie w układzie \\|// super wyszło

A co do ciebie domin to jeśli wybrzydzasz jak ci się mówi dobrze to po co piszesz zapytanie jak masz swoją koncepcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cooli nie zrozumiałeś mnie. Po co strzelać przez 45s fontanny, to jest za nudne :) Ballety będą bo to da fajny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co do ciebie domin to jeśli wybrzydzasz jak ci się mówi dobrze to po co piszesz zapytanie jak masz swoją koncepcje?


Haha, co racja to racja. Użycie fontann ma duży plus, przyoszczędzisz na budżecie, dzięki czemu finał może być lepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja propozycja to:

Fontanny:
Ballet 2x ok 6zł


Wyrzutnie:

JW4055 Mont Everest 45zł

Jw07 Mars ok 15zł

Jw408 ok 110zł

2520 Purple Tail (w gromie za ok 12zł kupisz)

T6237 Rzymskie ognie 10sztuk w paczce 6zł

Jw03 Solar ok 19zł

Lont visco 6m ok 10zł + spłonki 24zł

Koszt ok 250zł ale w gromie jest taniej więc powyżej 240zł nie powinno wynieść nie wliczając kosztu przesyłki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...