Skocz do zawartości

Promocja -50% na fajerwerki Arki


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tej akcji, bardzo dobry kontakt, ekspresowa wysyłka, paczka była u mnie po 2 dniach roboczych od zamówienia, dokładnie wtedy kiedy się spodziewałem.
Ceny są naprawdę konkurencyjne, można bardzo dużo zaoszczędzić.
Dziękuję i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie

Promocja arki trwa do 26 sierpnia.Po tym terminie wchodzi nowy cennik, i niestety wyższe ceny.Kto planuje zakupy, niech się spieszy :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zadowolony z tej akcji Arki. Dziś złożyłem kolejne zamówienie i na pewno nie ostatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zapomniałem wypowiedzieć :blush: wszystko zaje**** nic dodać nic ująć. Czyli do 26 sierpnia mogę kupić tylko burze i deszcz za 50 zł ? Bo chciałem pod koniec wrzześnia kartonik wziąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakupy w 100%.Wszystko załatwione bez problemów.Paczka idealnie zapakowana,b.dobry kontakt.A jeśli chodzi o same produkty to jakość przewyższa cenę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No pacz kurde a dla mnie to 20 paczek tych rzymskich to nie bylo ...


ostatni karton się znalazł, i jeszcze z 10 paczek zostało :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaistniała opcja pozostawienia starych cen, pod warunkiem, że zdobędę listę osób które zamierzają jeszcze dokonać zakupów w tym roku.Także jak ktoś planuje to pisać na pw gg itd.Jak będzie dużo osób, to zostaną stare ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super promocja. Rewelacyjne ceny, kontakt świetny, paczka przyszła dosyć szybko, wszystko dobrze zapakowane. Zdecydowanie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Sprzedaż zakończona, dzięki wszystkim którzy wzięli udział w akcji promocyjnej :)

Pozdrawiam i życzę udanego sylwestra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam
Jak widać kameleon zrezygnował z prowadzenia akcji promocyjnej i odszedł z forum.Postanowiłem spróbować porozmawiać i udało mi się uzyskać porozumienie z firmą Arka,zatem promocja wraca!
Cała sprawa organizacyjna pozostaje bez zmian(pierwszy post),jednak jedyne co się zmienia,to to że ja udzielam magiczne kody i odpowiadam na pytania.Cennik wysyłam osobom zainteresowanym.
Promocja ważna do odwołania,naprawdę warto skorzystać!
Osobiście w tym roku zamawiam fajerwerki tylko i wyłącznie importera Arka!Inni importerzy podnieśli ceny,więc ta oferta jest bardziej korzystna.
Produkty są bardzo dobrej jakości,co można zobaczyć na moim filmiku(prawie cały pokaz strzelony na piro Arki!Oprócz jw07 i one rowa):

http://youtu.be/wWkVX4zKFiE

Ps.chętnie odpowiem na pytania jakie kostki strzelają w danej minucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uwaga od dnia dzisiejszego wprowadzamy promocję!Darmowa wysyłka przy zamówieniu za minimum 350PLN!
Wstępnie akcja będzie trwać do końca listopada.Zachęcam do zakupów,bo naprawdę warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZE WZGLĘDÓW TECHNICZNYCH NASTĘPUJĄCE ARTYKUŁY NIE BĘDĄ DOSTĘPNE DROGĄ WYSYŁKOWĄ:

Rakiety:
LR1107 Golasy bukowskie
HF1128 Colour-changing Peony
UR008B Silver Chrysanthemum Rocket
UR002A Gold fish
UR001A, Whisling Rocket
T 0642 Display Shell Rocket
T 0578 Exot Rocket no. 4

Rzymskie ognie:
0345-20 Dragon 20 strzałów 4 szt.opak
T6244 Magical Shots 60 strzałów
T6246 Magical Shots 80 strzałów
T6248 Magical Shots 100 strzałów

Zimne ognie 70 cm
Zimne ognie 90 cm

Przepraszam za niedogodność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi Was poinformować,że promocja z darmową wysyłką zostaje przedłużona do czasu jej odwołania (info wyżej).
Oprócz tego mam jeszcze lepszą wiadomość!Właśnie startujemy z nową promocją!
A mianowicie cena wyrzutni GM2803 Thunder at Night (Grzmot nocą) zostaje obniżona z 9zł na jedyne 7zł!
Przeceniona kostka ma efekt salute (19 strzałów).
Można zobaczyć ją w akcji na moim filmiku (minuta: 1:13) (odpalone 2 sztuki na raz):
http://youtu.be/wWkVX4zKFiE

Promocja ważna do wyczerpania zapasów,lub odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ważna informacja.
Wszystkie promocję kończą się 20 grudnia i do tego czasu można składać zamówienia.Ostatnie paczki zostaną nadane 21 grudnia i tym samym jest to dzień zakończenia sprzedaży i promocji dla forum na ten rok.
Osobom które mają jeszcze zamiar skorzystania z promocji radzę się pośpieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam

Dostałem maila od arki, że promocja dla forum pozostaje a ceny nie ulegają zmianie.Jak ktoś chce poprowadzić temat na forum to niech da mi znać powiem co i jak.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...