Skocz do zawartości

Promocja -50% na fajerwerki Arki


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po długich ale jakże miłych rozmowach udało mi się załatwić dla użytkowników naszego forum super ceny importera Arka.Ceny różnią się o około 50% mniej niż podane w sklepie internetowym www.pirotechnika.alpha.pl .Liczę, że nie nie zmarnujecie takiej okazji :) Promocja trwa tylko do czerwca, potem zobaczymy jak to będzie dalej :)

Regulamin: http://pirotechnika.alpha.pl/regulamin-pm-5.html

Zamówienia zależy składać na ten adres: pirotechnika@alpha.pl
W treści wpisując

Tytuł: Imię Nazwisko i "magiczny kod" :)

Treść:

Imię Nazwisko
Adres do wysyłki
Pesel
Nr telefonu
Forma płatności przelew/pobranie

Lista zakupów powinna zawierać :
Symbol produktu i nazwę
Cenę za sztukę
łączą wartość

przykład :

Magical shots 10 strzałów T6236 2,65zł x 5 opakowań = 13,25zł
Gwiezdna Lawina wyrzutnia 16 strzałów GM9016D 15zł x 2 sztuki = 30zł
itd

razem 43,25zł + koszty wysyłki

Skąd wziąć "magiczny kod" ? Proszę pisać do mnie(kameleon) a ja będę udzielał wam taki kod.Arka wprowadziła ten system weryfikacji żeby mieć pewność, że osobą która zamawia jest na 100% zarejestrowanym użytkownikiem forum.

Koszty wysyłki
Przelew 20zł (do 30kg)
Pobranie 28zł (do 30kg)
-Gdy przekroczycie wagę 30kg wtedy koszt wysyłki będzie minimalnie wyższy.

Cennik do pobrania: w trakcie ustalania nowych cen
Wszelkie pytania proszę kierować na pw, gg albo mojego maila combox.top10@wp.pl tam będę udzielał odpowiedzi, a ważne pytania będę zamieszczał w tym temacie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

miło nam dołączyć do forum fajerwerki.pl. Specjalnie na tą okazję- wraz z Kamilem - przygotowaliśmy dla forumowiczów
promocyjną ofertę cenową na nasz asortyment. Jesteśmy bezpośrednim importerem fajerwerków od 2000 r. Współpracujemy z firmami z całej Polski. Cieszymy się, że teraz, dzięki Kamilowi będziemy mogli przybliżyć naszą ofertę także tym, którzy do tej pory nie mieli okazji poznać naszych fajerwerków. Jesteśmy pewni że nasze produkty nie zawiodą Waszych oczekiwań :) Pozdrawiamy i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.pirotechnika.alpha.pl Proszę nie zapomnieć o kodach z forum, na podstawie których otrzymacie wyjątkowe rabaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na bomby też ta promocja obowiązuje?

Są jako produkt w sklepie, więc na nie tez chyba jest rabacik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy na bomby też ta promocja obowiązuje?

Są jako produkt w sklepie, więc na nie tez chyba jest rabacik...


Na logikę :) Skoro w cenniku promocyjnym nie ma bomb to na nie rabatu nie ma, a poza tym kupić ich nie można bez pozwoleń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem że tu jakiś cennik jeszcze jest do ściągnięcia...
A szkoda bo bym sobie zobaczył jak te bombki na żywo wyglądają.

Za idiotę mnie masz? Wiem że jak ktoś niema to nie może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A zapomniałem że tu jakiś cennik jeszcze jest do ściągnięcia...
A szkoda bo bym sobie zobaczył jak te bombki na żywo wyglądają.

Za idiotę mnie masz? Wiem że jak ktoś niema to nie może...


Napisałem to aby znowu nie mieć na poczcie 50 maili do dzieciarni która się pyta czy można bomby kupić :facepalm: Oczywiście w twoim przypadku rabat by był na nie, myślę nawet że 50% jest realne przy większym zamówieniu ;) tylko daj znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

witam

na prośbę Pracowników Arki wprowadziłem zmiany w treści zamówienia.W przypadku zakupu kilku takich samych produktów piszemy kwotę początkową x (razy :) ) liczbę sztuk i dopiero podajemy łączną kwotę za dany artykuł :)

pozdrawiam i przypominam że oferta niedługo się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skorzystałem z promocji i nie żałuję, świetny kontakt, błyskawiczna wysyłka. 10/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesująca promocja. Mam pytanko czy akcja obejmuje także wyrzutnie z działu wyrzutnie profesjonalne jak np: UCM609 ? :) Miałem już 3 kostki tego importera ( np: multipla )i myślę że są to dobre kosteczki, ale obecnie widzę na stronie mały wybór wyrzutni z działu profesjonalne. I mam drugie pytanie czy są dostępne kostki oznaczone symbolami U5511-043, U5511-055, U5511-049 i w jakiej cenie ? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Niestety jest tylko to co na stronie, ponieważ koszty nałożenia CE na wszystkie kostki wyniósł by ponad 500 000zł co na logikę nie jest opłacalne.W przypadku dostępnych kostek profi ceny kształtują się tak:
100 shot 1,2" proste 210zł
100 shot 1,2" kątowe 230zł
od pozostałych należy po prostu odjąć 45%, oczywiście w przypadku kilku sztuk będzie jeszcze naliczony większy rabat.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za informacje i może coś kupię z tych kostek .

PS. szkoda że nie można kupić bomb 3-4 cale :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na mój rozum to pomyliłeś kolego importera bo multipla jest dragona a ta promocja dotyczy pirotechniki arki :unsure:



Fakt sorki za brak precyzji i dzięki za sprostowanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


witam

Niestety jest tylko to co na stronie, ponieważ koszty nałożenia CE na wszystkie kostki wyniósł by ponad 500 000zł co na logikę nie jest opłacalne.W przypadku dostępnych kostek profi ceny kształtują się tak:
100 shot 1,2" proste 210zł
100 shot 1,2" kątowe 230zł
od pozostałych należy po prostu odjąć 45%, oczywiście w przypadku kilku sztuk będzie jeszcze naliczony większy rabat.

pozdrawiam


Chciałeś zabajerować z tym "CE na wszystkie kostki wyniósł by ponad 500 000zł"?...

Chyba zabajerowanie Ci nie wyszło...

CE nie jest certyfikatem a jedynie oznaczeniem i deklaracją

"Oznaczenie/Oznakowanie CE umieszczone na wyrobie jest deklaracją producenta, że oznakowany produkt spełnia wymagania dyrektyw tzw. "Nowego Podejścia" Unii Europejskiej (UE). Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Producent oznaczając swój wyrób znakiem CE deklaruje, że wyrób ten spełnia wymagania wszystkich odnoszących się do niego dyrektyw."

Producent sam daje to oznaczenie... może co jedynie zlecić odpowiedniemu laboratorium zbadanie produktu czy na 100% spełnia wszystkie normy ale nie musi tego robić...

I zapewne każdy ich produkt posiada to oznakowanie...


EDIT:


Chyba że chciałeś podkreślić iż produkty profesjonalne Arki nie spełniają standardów CE dlatego też jest to tak droga sprawa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałeś zabajerować z tym "CE na wszystkie kostki wyniósł by ponad 500 000zł"?...

Chyba zabajerowanie Ci nie wyszło...

CE nie jest certyfikatem a jedynie oznaczeniem i deklaracją

"Oznaczenie/Oznakowanie CE umieszczone na wyrobie jest deklaracją producenta, że oznakowany produkt spełnia wymagania dyrektyw tzw. "Nowego Podejścia" Unii Europejskiej (UE). Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Producent oznaczając swój wyrób znakiem CE deklaruje, że wyrób ten spełnia wymagania wszystkich odnoszących się do niego dyrektyw."

Producent sam daje to oznaczenie... może co jedynie zlecić odpowiedniemu laboratorium zbadanie produktu czy na 100% spełnia wszystkie normy ale nie musi tego robić...

I zapewne każdy ich produkt posiada to oznakowanie...


EDIT:


Chyba że chciałeś podkreślić iż produkty profesjonalne Arki nie spełniają standardów CE dlatego też jest to tak droga sprawa :)



Nie będę z tobą dyskutował na ten temat na forum,bo nie mam do tego prawa ale uwierz, że koszty badań każdego produktu wyniosły sporą kwotę.Jeżeli uważasz, że aby produkt był zgodny z certyfikatem wystarczy nadrukować napis CE to nie zazdroszczę rozumu.

pozdrawiam :) aha i nie rób bałaganu w tym temacie jak masz sprawę pisz na gg lub pw.To jest temat do informowaniu o przebiegu promocji i dodawaniu komentarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja zamowilem juz fajerwerki z Arki dzieki promocji, powiem tak: kontakt dobry, pieniadze przelalem w srode wieczorem a paczka byla u mnie w piatek kolo poludnia, wszystko opakowane pancernie, petardy jak tez i inne rzeczy ladnie zafoliowane nie ruszane (na paru nawet sie uchowaly ceny spoza promocji :) ), ogolnie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy promocja "trwa do czerwca" oznacza, ze kończy się teraz, z początkiem czerwca, czy pod koniec miesiąca?


pod koniec czerwca, jeżeli sprzedaż wzrośnie to firma przedłuży promocje, ale jeżeli będzie tak jak jest to chyba nie będą chcieli już się w to bawić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...