Skocz do zawartości

29.01.2012 r. - Warszawa - Otwarcie Stadionu Narodowego


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Data: 29.01.2011 r., godz. 20
Miejsce: Warszawa, północna strona Stadionu Narodowego
Wykonawca: Goldregen
Czas trwania: około 7 minut
Materiały: 75 mm = 446 / 100 mm = 916 / 125 mm = 836 / 150 mm = 194 / ss = 160

Będą dwa stanowiska strzałowe, rozstawione około 200 metrów od stadionu i około 400 metrów od siebie. Zapowiada się pogoda bezchmurna i bez opadów :)

Proszę osoby, które planują być, o wpisanie się w temacie. Może zrobilibyśmy małe spotkanie przed pokazem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak stracic najwiekszy tegoroczny pokaz w Warszawie (chyba ze zrobia cos przy Euro) bo debile z Narodowego Centrum Sportu stwierdzili ze zrobia go o 20:00... Program tej imprezy jest do bani- laduja ludzi do srodka, wypuszczaja na pokaz i z powrtotem laduja...
Niestety moj pociag przyjezdza o 20:30 wiec nie bede wtedy w Wawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma to jak stracic najwiekszy tegoroczny pokaz w Warszawie (chyba ze zrobia cos przy Euro) bo debile z Narodowego Centrum Sportu stwierdzili ze zrobia go o 20:00... Program tej imprezy jest do bani- laduja ludzi do srodka, wypuszczaja na pokaz i z powrtotem laduja...
Niestety moj pociag przyjezdza o 20:30 wiec nie bede wtedy w Wawie.


debile? Tylko dlatego, że zrobili o 20:00 co uważam za jak najbardziej normalną godzinę jak na zimowy okres. A ty nie możesz zdążyć to już ich wyzywasz od debili? To trochę prostackie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którzy będą oglądali pokaz na żywo, życzę sprzyjających wiatrów, małej kondensacji dymu i niezapomnianych wrażeń. Nie wiem czy to mój wymysł, ale pokaz ma być odpalony chyba z barek na Wiśle, tak, że będzie widoczny w sporej części Wawy. Mam nadzieję, że ekipa GR zadba o niezapomniane wrażenia i zaprezentuje pokaz pełen barw i polotu, a nie standardową złotą kaszankę, czego wszystkim obserwatorom na miejscu życzę. Szkoda, że pokaz jest o takiej porze, że nie mogę być na miejscu. JMJ nie wiem co się tak plujesz, bo ja bym wolał, żeby ten pokaz było np. o 18. wtedy spokojnie miałbym szansę wrócić do Krk...

Przy okazji wywiad z szefem GR:



fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba nie jest z barek bo firek wbił na strefę. xd


To były moje domysły i wyraźnie to zaznaczyłem. Jednak Waw to wiocha, skoro w centrum miasta mozna strzelać takie kalibry xd

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To były moje domysły i wyraźnie to zaznaczyłem. Jednak Waw to wiocha, skoro w centrum miasta mozna strzelać takie kalibry xd



roll.png

Od kiedy stadion narodowy mieści się w centrum miasta..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EvAIArZ8hRs


apropo tego linku nie wydaje się Wam że zamieścili mój filmik z iluminacji od 30-36 sek :D

mój filmik z iluminacji

http://www.youtube.com/watch?v=Q86YozBZYxk


firawerkoman jestem pewien w 100% że wykorzystali twój film ;)
teraz możesz ich ścigać o prawa autorskie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba sie przeliczyles....


Jak dla mnie standardowy pokaz GR, ale ja tu tylko sprzatam...


I takiej właśnie szczerej recenzji oczekiwałem ;) Po obejrzeniu nagrania stwierdzam, że lepsze pokazy już widziałem.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jedynie dla mnie byl taki a nie inny, bo widzialem tylko jedno stanowisko. Stalem pod stadionem. Z mostu, widzac dwa, moja ocena moze byla by troche lepsza. Ale finaly tej firmy robia sie troche nudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz był niesamowity! Ilość materiału, intensywność i rozmiary robiły wielkie wrażenie. Jak to mówią: zaczęło się od trzęsienia ziemi, a później już tylko rosło napięcie - bardzo dobre stwierdzenie. Widowisko oglądałem od północnej strony stadionu, czyli tam gdzie były stanowiska. Wszyscy się bali, że znowu będzie samo złoto, tym razem jednak nie zabrakło kolorów. Na mnie ogromne wrażenie zrobiły m.in. wielkie białe chryzantemy, niebieskie peonie i korony z zielonym opadem. Świetnie wypadły też bombki z efektem falling leaves. Niby pojedynczy efekt jest taki niepozorny ale w ilości kilkudziesięciu sztuk niezwykły. Oczywiście nie dało się nie zauważyć nawiązania do naszych barw narodowych. Białe chryzantemy i czerwone peonie pięknie przypominały polską flagę.
Jedynie do czego mogę się przyczepić to do samego zakończenia pokazu. Pirotechnicy zaserwowali nam masę bomb z efektem przypominającym złoty pył. Owszem, efekt może i ładny, ale jak na finał pokazu, wg mnie to trochę skromnie. Brakowało mi takiego ostatecznego potężnego uderzenia z bardziej wyrazistymi efektami.
Podsumowując - warto było marznąć w oczekiwaniu na widowisko, bo pokazu z taką ilością materiału wystrzeloną w takim czasie, długo podejrzewam nie będzie.

P.S. Filmu nie nagrałem, ponieważ akumulatorki na tym mrozie padły jeszcze przed pokazem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz był bardzo słaby i krótki jak na taką inwestycje to porażka.
Jeden z najgorszych pokazów a zarazem drugi pokaz stadionu który zaliczyłem zawiodłem się o 1wszym nie chce wspominać bo 2minutowy @#$%^&.
Na wiankach warszawskich było lepiej aczkolwiek d*py nie urywało.
Pokaz nudny a końcówka deszczowa gorsza niż głośniejszy początek od 1 do 2 minuty dało rade.

Pokaz oceniam 3/10 a patrząc pod kontem całokształtu otwarcia jednego z najdroższych stadionów na świecie -1/10
Spodziewałem się czegoś innego i uważam że nie warto było się fatygować przez 3 dzielnice i tyle marznąć , zapowiadali pokaz o 20 kolejna wpadka bo było opóźnienie nie jedyna jak dach lub jego brak zimą na boisku...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pokaz był bardzo słaby i krótki jak na taką inwestycje to porażka.
Jeden z najgorszych pokazów a zarazem drugi pokaz stadionu który zaliczyłem zawiodłem się o 1wszym nie chce wspominać bo 2minutowy @#$%^& na wiankach warszawskich było lepiej aczkolwiek d*py nie urywało.
Pokaz nudny a końcówka deszczowa gorsza niż głośniejszy początek od 1 do 2 minuty dało rade.

Pokaz oceniam 3/10 a patrząc pod kontem całokształtu otwarcia jednego z najdroższych stadionów na świecie -1/10
Spodziewałem się czegoś innego i uważam że nie warto było się fatygować przez 3 dzielnice i tyle marznąć , zapowiadali pokaz o 20 kolejna wpadka bo było opóźnienie nie jedyna jak dach lub jego brak zimą na boisku...

Pokaz słaby i krótki ?
W 7 minut wystrzelone zostało 2400 bomb z dwóch stanowisk i to było słabe ? Na niebie można było zobaczyc cały czas po kilka/kilkanaście sztuk bomb naraz z jednego stanowiska.

Na wiankach pokaz trwał 2 minuty ?!
No to chyba nie te wianki widziałeś...

" Spodziewałem się czegoś innego i uważam że nie warto było się fatygować przez 3 dzielnice i tyle marznąć "
Miejsce gdzie dane było im strzelać nie było przystosowane do zrobienia jakiegoś pyromusicalu, tylko jak sam pracownik Golda powiedział, miało być dużo i kolorowo, tak aby zobaczyli go wszyscy !
Poza tym nie rozumiem pretensji które kierujesz do firmy. To oni odpowiadali za brak dachu na boisku ? :D

Ja jechałem 200km i nie żałuje, a ty robisz łaske, że ruszyłeś dupe 3 dzielnice dalej i ci coś nie pasuje.


Na mnie osobiście pokaz wywarł spore wrażenie, bo tak jak Bartosz powiedział ilość materiału, intensywność i rozmiary była imponująca, a tym bardziej jak ktoś stał zdecydowanie bliżej niż inni :cool:
Ogólnie pokaz i tak jak na Golda był bardzo różnorodny, bo pojawiło się wiele kolorów oprócz brokatu.
Podsumowując, uważam, że mimo wszystko było warto przyjechać z Lublina, bo tak jak wcześniej wspomniałem ilość materiału jednak zrobiła swoje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ben to nie wiem czego się spodziewałeś? Generalnie mnie osobiście pokaz na kolana też nie rzucił, ale nie widziałem na żywo, więc nie mnie oceniać. Jedyne co mogę powiedzieć, to że zdecydowanie się zawiodłem na samej formule pokazu. Takie nawalanie byle było dużo i głośno, to nie sylwester (vel dedykacja uwagi do ciebie). Jak się otwiera stadion to powinna cała korona stadionu zabłysnąć od sekwencji ss, a nie zwykłe naparzanie z krzaków pod stadionem... Możliwe, ze organizatorzy się przestraszyli, że im straż pożarna nie dopuści imprezy, ale przez to pokaz był jakiś taki bez wyrazu i polotu. Poniżej przykłady (nie mówię, że w takiej skali, ale chociaż jedna spirala z biało-czerwonych zmieniłaby zupełnie obraz tego pokazu):



Tak dla przypomnienia kilka filmów z pożegnania starego stadionu (pokaz z budżetem 1/5 tego niedzielnego)







fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...