Skocz do zawartości

[Capensis] zakupy, plany , pokazy 2012/2013


capensis

Rekomendowane odpowiedzi

Cap, w tym roku to może być najlepszy pokaz, więc nie odwal lipy xD
Tak jak wspominałem zabezpiecz te pyroclocki żeby tak nie "latały". Poproś kogoś żeby nagrał ten pokaz bo jestem ciekaw jak wyjdzie :D

Życzę powodzenia i UDANEGO pokazu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za ciepłe slowa ^^ poki co mam same komplikacje (pogoda, zmiana miejsca pokazu) ale miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
WojtekPirotechnik tak, Paweł jestem ;) (bez ,,pan" ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, było kilka przerw spowodowanych tym że nie wiem jakim cudem bombki zamiast lecieć od zapalników po 2 szt w środku pokazu, walneły 6szt na raz. Z SS było podobnie. Kilka zapalników okazało się uszkodzonych. Uważam jednak że jak na pierwszy raz pod muze, pokaz wyszedł całkiem nieźle ;)/>
Stres podniosła też wielkość publiczności, gdyż na oko przyszło z 50-70 osób, jak nie więcej.
Miałem przygotowane kilka kamer, ale o wszystkim zapomniałem, odpaliłem pokaz i dopiero zorientowałem sie że nie nagrywam, więc szybko wziąłem telefon i nagrałem nim , stąd trzęsący obraz.

Stojaki wytrzymały, finał udał się w 100% tak jak chciałem.
O dziwo przy tak dużej publiczności, na początku normalnie było słychać rozmowy, jednak w trakcie pokazu KOMPLETNA CISZA :D/>/> dopiero po wszystkim zaczeły się prawa, i gratulacje, obejmowania się z ludzmi , których w większości nie znam xD Padały taksty typu ,,U mnie wygrałeś wszystko" , ,,przy Tobie wymiękam " ,,czegoś piękniejszego nie widziałem" itp.
Miałem coś takiego pierwszy raz w życiu ^^ Wspomnienia niezapomniane.

Btw. Zgodnie z waszymi poradami zacząłem rozkładać wszystko o 20:00 i....ledwo sie wyrobiłem, w sumie co do minuty xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, genialny pokaz, świetnie wymyślony i ułożony, zrobił miazgę na niebie, szczególnie finał. Efekty były dobrze dobrane, miny dobrze spasowały się z muzyką, a szelki pokryły całe niebo ogniem.
Podziwiam cię za wytrwałość i siłę ułożenia tego wszystkiego. Pokaz jest świetny i sam bym chciał takie robić. Gratuluję i liczę na kolejne realizacje. Chciałbym kiedyś zobaczyć coś na żywo :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za miłe słowa ^^ Grenlandia , po prostu rozwaliła system, aż takiej mocy po tym kalibrze się nie spodziewałem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cap wielki ale to wielki pokłon dla ciebie szacun za ten pokaz jedyne co bym prosił jeszcze to żebyś dodał tutaj jakich materiałów użyłeś do pokazu. Jeszcze raz serdeczne gratulacje bo z pewnością nie jest łatwo zrobić taki pokaz jaki ci się udało oby więcej takich pokazów na forum ;)/>

Pozdro ckp :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, pokaz wyszedł bardzo dobrze szkoda że było kilka przerw no ale i tak materiały i synchronizacja bardzo dobra, wielki + !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pokazu. Dobry wybór podkładu i artykułów dało piękny efekt. Szkoda właśnie, że nie ma lepszego nagrania, ale ważne że coś jest ;). Życzę powodzenia w kolejnych realizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pokaz !
Obserwowałem Twoje poczynania przez cały rok, ale jakoś szczerze mówiąc nie wierzyłem w to, że wyjdzie z tego coś więcej niż coś fajnego, ale widzę, że się myliłem :) Przekonkretny pokazik i tym bardziej, że to Twój pierwszy ( pod muzykę ), ale widac, że bardzo dobrze wczułeś się w muzykę i przelałeś to na niebo. Co prawda było kilka drobnych błędów, ale ogólnie KONKRET !
Będą jakieś zdjęcia z przygotowań ( oprócz filmu ) oraz zdjęcia ze strefy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem co bylo jednym z problemow z ss i sie wkurzylem teraz xd okazalo sie ze srodkowy stojak stal...tylem do przodu przez co lewa strona walila w prawo i na odwrot....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...