Skocz do zawartości

[CzesioStunter] Stuff 2012/13 ;)


CzesioStunter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No Czesiu wymiotłeś nieziemsko jak na poczatek roku. Już przed rokiem miałeś potężny stuff, ale teraz to dopiero miazga. Mam pytanie, czy chcesz wysadzić całe miasto? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem i tak jak już kiedyś pisałem nie interesuje mnie kto co ma w arsenale i czy jest lepszy czy gorszy ode mnie, każdy robi stuff pod siebie. To nie jest żaden konkurs kto więcej ten lepiej więc to pierdziele... Mam inne wydatki ważniejsze niż puszczanie kasy z dymem.






Mały up:

A więc tak zdecydowałem się na system RF32C

850zł

dsc4099e.jpg

Oraz 2 one row'y z TF 115zł

dsc4102c.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Noooo widzę zacny stuff. Przy takiej kwocie sprzętu mogłeś pomyśleć o kupieniu systemu walącego pod muzykę (chyba że planujesz)
Kostki b dobre, w większości sprawdzone.
Duża różnorodność efektów i układów.
Życzę udanego widowiska i niezapomnianych wrażeń ;)
aha i zapraszam do mojego tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Noooo widzę zacny stuff. Przy takiej kwocie sprzętu mogłeś pomyśleć o kupieniu systemu walącego pod muzykę (chyba że planujesz)Kostki b dobre, w większości sprawdzone.Duża różnorodność efektów i układów.Życzę udanego widowiska i niezapomnianych wrażeń ;)/>aha i zapraszam do mojego tematu ;)/>



Ehhh niestety Cap już fundusze nie pozwolą na coś pod muzyke... Za rok dopiero planuje coś pod muze strzelić w tym wybrałem raczej kostki niż dwa systemy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ktoś z forum (chyba Majster) sprzedaje RF32 dość tanio, to byś miał 64 kanały i mógł np z 2 miejsc walić na raz bez bawienia sie w przedłużanie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie Majster, rozmawiałem z Nim już lecz no nie wyrobię się z funduszami już w tym roku... Więc jestem zmuszony sobie poradzić jednym jak na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paka widzę. Tym razem kupiłeś zapalniki widzę + jw57 i te fontanny z kellera są :). Będzie jeszcze jakaś paczka z petardami czy coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...