Skocz do zawartości

Festiwal Sztucznych Ogni - Ustka 2012


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi


Ze swojej strony powiem tak prawie 1000zł na przejazd, nocleg, jedzenie itp poszedł ykhm nie powiem gdzie, widok ludzi wychodzących po pierwszych 2 min bezcenny. Tragednia organizacyjna pokazy powinny być przełożone na 2 dzień wiadomo kilka set osób by było mniej ale 90% by zostało, już sobie wyobrażam jak mało ludzi będzie za rok ja osobiście również nie przyjadę tam tylko do Nysy pojadę mimo że dalej mam, chyba że zmienią impreze w inny scenariusz. Ogólnie kpina z ludzi pokazy już lepiej by się wcale mogły nie odbyć niż takie śmieszne "widowisko" ogólnie za 1000zł posłuchałem sobie wybuchów :)

PS: mgła w pogodzine na godziny 22-6 rano była widoczna już w piątek przed moim wyjazdem więc to jest kompletna amatorszczyzna było strzelać już po 22 kiedy jeszcze było cokolwiek widać mimo że było widno.


Dlatego po doświadczeniu lat ubiegłych po raz kolejny wybrałem Nysę i nie zawiodłem się. Pogoda drugi raz z rzędu była idealna a jakość pokazów niewiele ustępująca tym zeszłorocznym z Ustki. Już dla samego pokazu S-piro warto było jechać. Poza tym koszty są nieporównywanie mniejsze niż Ustka, nocleg 35 zł od osoby, wszystko w sklepach tańsze niż w Krk no i otoczenie bardziej zróżnicowane. Oprócz jeziora nyskiego, którego plaża jest nawet lepsza niż nad morzem, do zobaczenia w okolicy jest mnóstwo rzeczy m.in. zamek w Kamieńcu Ząbkowickim, kopalnia Złoty Stok, twierdza Srebrna Góra, przełom Nysy w górach Bardzkich i wiele innych, a wszystko w odległości nie przekraczającej 30-40km od Nysy.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Ze swojej strony powiem tak prawie 1000zł na przejazd, nocleg, jedzenie itp poszedł ykhm nie powiem gdzie, widok ludzi wychodzących po pierwszych 2 min bezcenny. Tragednia organizacyjna pokazy powinny być przełożone na 2 dzień wiadomo kilka set osób by było mniej ale 90% by zostało, już sobie wyobrażam jak mało ludzi będzie za rok ja osobiście również nie przyjadę tam tylko do Nysy pojadę mimo że dalej mam, chyba że zmienią impreze w inny scenariusz. Ogólnie kpina z ludzi pokazy już lepiej by się wcale mogły nie odbyć niż takie śmieszne "widowisko" ogólnie za 1000zł posłuchałem sobie wybuchów :)

PS: mgła w pogodzine na godziny 22-6 rano była widoczna już w piątek przed moim wyjazdem więc to jest kompletna amatorszczyzna było strzelać już po 22 kiedy jeszcze było cokolwiek widać mimo że było widno.


To ja nie wiem na co tyle wydałeś, ale za 800zł miałem przejazd, wyżywienie, przejazdy taksówkami i spanie w luksusowym hotelu. :) (2 osoby)

Pokazy nie mogły być przełożone na 2 dzień bo po odpaleniu 1, trzeba było odpalić pozostałe. Inaczej rywalizacja była by nie fair. A co do przełożenia wszystkich pokazów to również nie dało się przełożyć bo 2 dzień nie był zaplanowany. Zamiast jechać na imprezę wypadałoby poznać jak wygląda efekt organizacyjny i ile to kosztuje, bo dla "zwykłego widza" wydaje się to wszystkie lekkie i proste i wszystko da się zrobić bez najmniejszego problemu. Niestety takie nie jest. Ostatnio udało mi się w pełni poznać element organizacyjny czegoś takiego i powiem krótko, że inaczej tego rozwiązać się nie dało. Równie to samo mogło wystąpić w Nysie, gdyby taka mgła wyszła. Więc nie rozumiem o co takie halo. Raz na 11 lat nie wyszedł cały festiwal i już po prostu teksty "nie pojadę za rok", "kicha", "imprezę trzeba odwołać" itd. Jakie to typowo Polskie. :)

PS: Za rok będzie już w innej formule.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpi, wystarczyło, żeby organizatorzy trochę bardziej pomyśleli, zaplanowali dzień zapasowy i przed pokazami odpalili ładunek testowy, po którym byłoby doskonale widać... że go nie widać. Wtedy pokazy są przekładane na następny dzień i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mpi, wystarczyło, żeby organizatorzy trochę bardziej pomyśleli, zaplanowali dzień zapasowy i przed pokazami odpalili ładunek testowy, po którym byłoby doskonale widać... że go nie widać. Wtedy pokazy są przekładane na następny dzień i po problemie.


Człowiek uczy się na błędach, napewno nie będzie drugiego takiego incydentu. I za rok będą już takie rozwiązania jak ty mówisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas dziwiłem się dlaczego nic na próbę nie wystrzelą zresztą raz miałem nawet wrażenie że ktoś puścił lampion od strony pokazów, zresztą nie oszukujmy się bez prób wiadome było że nic nie będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...