Skocz do zawartości

Festiwal Sztucznych Ogni - Ustka 2012


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat
Impreza ma sponsora tytularnego – to producent piwa Lech, będą też koncerty gwiazd.

Rewolucyjne zmiany zajdą w tym roku w organizacji usteckiego festiwalu sztucznych ogni. Impreza potrwa jeden dzień, ale za to wystąpią dwie gwiazdy muzyczne i zobaczymy trzy pokazy fajerwerków.

Lech Fire Festival Ustka 2012 – tak oficjalnie nazywa się tegoroczny pokaz fajerwerków w Ustce. Impreza zmieniła nazwę, bo jej sponsorem tytularnym został browar Lech. – Impreza będzie krótsza, ale więcej będzie się na niej działo. Wieczorem, do godziny 22.30, odbędą się koncerty gwiazd muzycznych. Zagra zespół Golden Life oraz Maciej Maleńczuk. Od godziny 23 zobaczymy trzy dziesięciominutowe pokazy fajerwerków. W tegorocznym pokazie wystąpią firmy pirotechniczne, które nigdy w Ustce jeszcze nie strzelały. Chętnych jest wielu. Mamy nawet ofertę z Portugalii – mówi Jacek Cegła, naczelnik wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta w Ustce.

Złamana zostanie też dziesięcioletnia tradycja imprezy, która nakazywała organizowanie je w pierwszy weekend lipca. Tegoroczny festiwal zobaczymy 7 lipca, czyli w drugi weekend. – Przenieśliśmy imprezę, bo tydzień wcześniej organizowany będzie finał Euro 2012 rozgrywanego w Polsce i na Ukrainie. Wczasowicze mieliby rozterkę, czy oglądać mecz czy nasze pokazy – zaznacza Cegła.

 


Bardzo wstępna lista osób które zamierzają przybyć:

- glosal
- mpiwowski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


7 Stycznia? Chyba chodziło Ci o 7 i 8 Lipca prawda? :D czy tegoroczny festiwal odbędzie się tylko w jeden dzień? :(


w 1 dzień tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To kiedy w końcu? Bo zamierzam się wybrać, a przecież 7 stycznia już za nami..


O cholera jaki błąd. Oczywiście festiwal jest planowany na 7 lipca. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli festiwal zostanie przedłużony do 2-3 dni, pogoda będzie bezchmurna, wiatr nie będzie przekraczał prędkości 1m/s i będą ciekawe firmy to jestem na 100% ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli festiwal zostanie przedłużony do 2-3 dni, pogoda będzie bezchmurna, wiatr nie będzie przekraczał prędkości 1m/s i będą ciekawe firmy to jestem na 100% ! :)


Będzie 1 dzień, pogoda może być różna i może być sztorm. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli festiwal zostanie przedłużony do 2-3 dni, pogoda będzie bezchmurna, wiatr nie będzie przekraczał prędkości 1m/s i będą ciekawe firmy to jestem na 100% ! :)



Nie obejdzie się również bez odpowiedniej temperatury piasku i wody. Do pełni szczęścia potrzebny jest odpowiedni wskaźnik promieniowania kosmicznego. Bez tych wytycznych nie ma co nawet zaczynać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie obejdzie się również bez odpowiedniej temperatury piasku i wody. Do pełni szczęścia potrzebny jest odpowiedni wskaźnik promieniowania kosmicznego. Bez tych wytycznych nie ma co nawet zaczynać


Dokładnie, dokładnie.Temperatura wody najmniej 20*C i powietrza 25 :) a na poważnie to tylko jeszcze jeden dzień festiwalu brakuje abym jechał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejna wieść:

Maciej Maleńczuk będzie gwiazdą tegorocznego festiwalu. Póki co jak najbardziej wszystko jest realizowane. Termin imprezy czyli 7 lipca na 100% potwierdzony. Więcej informacji wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie obejdzie się również bez odpowiedniej temperatury piasku i wody. Do pełni szczęścia potrzebny jest odpowiedni wskaźnik promieniowania kosmicznego. Bez tych wytycznych nie ma co nawet zaczynać



hahahahahahahahahah xD leże z tego posta, dopiero teraz go przeczytałem, a co do festiwalu żeby nie robić offtop to może i ja się pojawię, wszystko jest możliwe :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i mamy kolejne wieści:

http://www.kurierslupski.pl/wydarzenia/artykul.php?id=10990


Impreza ma sponsora tytularnego – to producent piwa Lech, będą też koncerty gwiazd.

Rewolucyjne zmiany zajdą w tym roku w organizacji usteckiego festiwalu sztucznych ogni. Impreza potrwa jeden dzień, ale za to wystąpią dwie gwiazdy muzyczne i zobaczymy trzy pokazy fajerwerków.

Lech Fire Festival Ustka 2012 – tak oficjalnie nazywa się tegoroczny pokaz fajerwerków w Ustce. Impreza zmieniła nazwę, bo jej sponsorem tytularnym został browar Lech. – Impreza będzie krótsza, ale więcej będzie się na niej działo. Wieczorem, do godziny 22.30, odbędą się koncerty gwiazd muzycznych. Zagra zespół Golden Life oraz Maciej Maleńczuk. Od godziny 23 zobaczymy trzy dziesięciominutowe pokazy fajerwerków. W tegorocznym pokazie wystąpią firmy pirotechniczne, które nigdy w Ustce jeszcze nie strzelały. Chętnych jest wielu. Mamy nawet ofertę z Portugalii – mówi Jacek Cegła, naczelnik wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta w Ustce.

Złamana zostanie też dziesięcioletnia tradycja imprezy, która nakazywała organizowanie je w pierwszy weekend lipca. Tegoroczny festiwal zobaczymy 7 lipca, czyli w drugi weekend. – Przenieśliśmy imprezę, bo tydzień wcześniej organizowany będzie finał Euro 2012 rozgrywanego w Polsce i na Ukrainie. Wczasowicze mieliby rozterkę, czy oglądać mecz czy nasze pokazy – zaznacza Cegła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mamy już oficjalnie potwierdzoną datę festiwalu i jest to 7 lipca. Impreza nazywa się: Lech Fire Festiwal Ustka 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To teraz czekamy kto jeszcze się "przyzna" :P

Jeśli chodzi o mnie, to jeszcze nie wiem czy pojadę do Ustki, czy do Nysy - festiwale są niestety tego samego dnia, dlatego będę musiał odpuścić jedno z wydarzeń :( I chyba wybiorę się na festiwal w Nysie, bo walory krajobrazowe tam są milion razy lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiadomo już coś więcej na temat festiwalu? Ma ktoś może jakiś sprawdzony hotel tam na miejscu proczę o więcej info pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotele w Ustce? Jest ich kilka w tej miejscowości, ale nie wiem po co komu one, bo płaci się tylko 4 x więcej jak za kwaterę prywatną i to za dużo gorsze warunki pobytu. Mając tyle miesięcy do imprezy głupotą byłoby rezerwować miejsce w hotelu, kiedy kwater prywatnych w Ustce jest po prostu wysyp. Ja byłem już kilka razy w jednym apartamencie, ale nie dam na niego namiarów :P

Nieoficjalnie znany jest też drugi uczestnik i ma nim być firma S-Piro ze Szczecina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To teraz czekamy kto jeszcze się "przyzna" :P

Jeśli chodzi o mnie, to jeszcze nie wiem czy pojadę do Ustki, czy do Nysy - festiwale są niestety tego samego dnia, dlatego będę musiał odpuścić jedno z wydarzeń :( I chyba wybiorę się na festiwal w Nysie, bo walory krajobrazowe tam są milion razy lepsze ;)


Vel jak wybierzesz Nysę to się znowu widzimy ;)

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A wie ktoś może jaki będzie budżet pokazów w tym roku? Ja tam i tak wybieram Nysę, bo krajobrazy ładniejsze, pogoda pewniejsza i co najważniejsze sprawdzone marki na liście uczestników, ale mimo wszystko chciałbym wiedzieć jak się budżety na obydwu imprezach kształtują. W Nysie to chyba 15k na 9 min. pokazu.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...