Skocz do zawartości

[FILM] Sylwester 2011 - OFFICIAL TRAILER HD


ZIP

Rekomendowane odpowiedzi

Sam trailer zasługuje na Oskara, Złotego Lwa, Niedźwiedzia, czy jak tam zwą te pozłacane posążki. Jeśli sam kleciłeś ten filmik, to z pewnością jesteś najlepszym montażystą na forum. Nie mogę się doczekać pełnej wersji Twojego videła. Musiałeś mieć tam niezłą celebrację, skoro tylu kumpli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer zmontowany bardzo fajna zresztą jak wszystki twoje produkcje które masz na kanale, ale jednak jest jedna rzecz i to jest najwiekszym minus tego trailera to że trzesiesz aparatem, niby nie jakoś mocno, ale jak się ogląda to aż oczy bolą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trailer zmontowany bardzo fajna zresztą jak wszystki twoje produkcje które masz na kanale, ale jednak jest jedna rzecz i to jest najwiekszym minus tego trailera to że trzesiesz aparatem, niby nie jakoś mocno, ale jak się ogląda to aż oczy bolą :-)


Wszystko było w pośpiechu, aparat na raty, obiektyw wypożyczony. Lustrzanki mają to do siebie, że trzęsą się bardziej niż kamera, ze względu na inny uchwyt. Także czas migawki w filmie jest dość długi - 1/30s, dlatego przy najdrobniejszym ruchu się wszystko rozmywa - powinno być ustawione 1/50, ale wtedy tracimy cenne światło. Niedługo będę miał obiektyw, który wpuszcza 4x więcej światła więc czas migawki będzie można skrócić i zmniejszyć ISO, a tym samym szumy nie tracąc na jasności obrazu. W tym roku będzie też tzw. rig do filmowania, czyli takie coś gini.jpg
Co znacząco ustabilizuje obraz.

Dzięki za miłe słowa. Staram się być coraz lepszy w tym co robię.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukałem czegoś takiego tylko nie wiedziałem jak to się nazywa, btw mam taki sam aparat jak Ty :D tylko że mam kita 18-55mm :)
http://www.youtube.com/user/rafiasg na moim kanale jest pare filmików w tym składzie body+kit. A i czy wiesz, czy da się ustawić tak, aby aparat sam ustawiał ostrość żeby nie trzeba było klikać spustu migawki i ustawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...