Skocz do zawartości

[MajsterD12] Projekty, zakupy, galeria, komentarze na rok 2012/2013


MajsterD12

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję na prawdę przyzwoitego stuffu.
Widać, że coraz więcej osób na forum kupuje "z rozmachem" :P Im więcej kasy na to wszystko wydane, jeszcze jak ma się system, tym emocje i nerwy większe... Czy wszystko się uda, czy wypali...
Trzymam kciuki za Twoją realizację.
Mam nadzieję, że wszystko się uda. ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

To chyba już koniec zakupów na ten rok, dokupię coś za 60zł do zabawy i tyle. Co do większego pokazu to zrobię go na początku lutego, z przyczyn prywatnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Właśnie skończyłem robić karabinek z worka petard z TF, fotki postaram się dać jutro :)

Było sporo roboty po petardy trzeba było wyczyścić z prochu, bo inaczej nie dało by się ich przykleić na taśmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe na filmie który zrobię 1 stycznia będzie wszystko dobrze widać. Trochę się tego nazbierało, ale 5% z tego będzie na Sylwestra reszta na pokaz na luty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Majster, zapowiada się super sylwek ^^ bardzo różnorodny stuff i pokazowy, i typowo do zabawy :)
No i te thunder rockets.....^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz aktualizacja pracy przy karabinku.

Plan jest taki:

- 510 fp3s
- 100 fp3 new
- 5x karabinek JC200 w sumie 1000 strzałów
- worek petard z TF około 1 000 K203

RAZEM OKOŁO 2610 STRZAŁÓW :fireworks:


Przygotowanie do mocowania:

cc04fda64bcd6780med.jpg


Gdy tylko przyjdzie paczka z lontem z TF przyjdzie czas na składanie wszystkiego do kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Murzyńska robota :)/>



JacuQM



Hehe to dopiero początek "murzyńska robota" będzie wtedy jak będę łączył fp3 do lontu opaskami zaciskowymi xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, łączenie to jest zabawa. Sporo tego towaru masz jako materiały do karabinku. Dajesz mi do myślenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karabinek prawie gotowy jutro połączę 100 fp3N i odpalam mam nadzieję że wszystko wypali :)

Obym jutro się lepiej czuł bo na razie mam gorączkę 38,4 stopni :/

Co do zamówienia z Groma to dziś odebrałem z pociągu TLK, niestety wczoraj Cooli nie mógł wpaść ale myślę że po Nowym Roku uda się jeszcze jakoś zgadać. Cooli dzięki wielkie za zaangażowanie i dostarczeniu mi paczki wielki + a no nie można też zapomnieć o licznych gratisach które otrzymałem :D

Filmik stuffu dam jutro :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...