Skocz do zawartości

[MajsterD12] Projekty, zakupy, galeria, komentarze na rok 2012/2013


MajsterD12

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Majster Majster :) nie drobne wynagrodzenie tylko całkowity zwrot za dodatkową opłatę czyli 18zł
Poza tym, twoje zdjęcie świetnie oddaje potęgę wielkościową jw1020, ogromny one row.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak JW1020 ma wielkie gabaryty :D

Tak jak już wspomniałem następne zakupy za mies. i fotek już nie dam :P bo za około 2 miechy zrobię film I części stuffu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie, ale muszę trochę cię zmartwić, a mianowicie JW1019 chwilowy brak na Wulkanie, dlatego do mnie jadą teraz 2 szt. JW1020 i 3 szt. JW1018. Szkoda, że nie masz systemu programowalnego, bo zapowiada się ciekawe widowisko, a przykro byłoby je popsuć przez wadliwe działanie pilota, co miało miejsce na pokazie sylwestrowym firka.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fps nie bój żaby xd następnej partii wachlarzy nie będę tam zamawiał, kupię u swojego źródła i są tam jednorzędówki typu JW1018 i JW1019 za super cenę, więc nie będzie problemu. Co do systemów i innych rzeczy :D to załatwię sobie z firmy. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję podstawową (nie mylić z wersją "C" ), tym systemem nie będe robił żadnych sekwencji bo nie ma jak do tego posłuży mi jakiś pod PC z firmy a z tego co mam będę odpalał np. skrzynki kulek połączonych pyroclockami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam wersję podstawową (nie mylić z wersją "C" ),


Majster przecież to jest wersja "C" :P
http://www.rfremotech.com/C32QS.html
Jak byk jest napisane "Receiver model No.: RF32C" Chyba coś ci się pomieszało z wersją "B" (tą którą ja mam), która jest programowalna.
http://www.rfremotech.com/MagicFireB.html

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tą wersje co mam nie wyposażono w sekwencer ponieważ to jest bardzo stara wersja, później stworzono wersję C która ma już wbudowany sekwencer, i taki system można za pomocą dodatkowego pilota zaprogramować co 0.1s, 0.2s, 0.3s, . . . , 0.9s, 1.0s, 2.0s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety tą wersje co mam nie wyposażono w sekwencer ponieważ to jest bardzo stara wersja, później stworzono wersję C która ma już wbudowany sekwencer, i taki system można za pomocą dodatkowego pilota zaprogramować co 0.1s, 0.2s, 0.3s, . . . , 0.9s, 1.0s, 2.0s


No chyba, że tak. W takim razie pospieszyłeś się jego zakupem, bo w marcu za niewiele większe pieniądze mogłeś mieć RF32B, nie dość że nówka to jeszcze w pełni programowalny...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nawet nie pomyślałem że RF32B sprzedadzą w takich odlotowych cenach ale i tak mi się ten przyda. Podobno pod koniec roku ma wyjść nowa wersja A z jeszcze lepszymi ustawieniami niż w wersji B ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niestety nawet nie pomyślałem że RF32B sprzedadzą w takich odlotowych cenach ale i tak mi się ten przyda. Podobno pod koniec roku ma wyjść nowa wersja A z jeszcze lepszymi ustawieniami niż w wersji B ^^


Nowa wersja to będzie coś w rodzaju modułu mainboard, który ma być kompatybilny z modułami RF32B. Za pośrednictwem tego modułu będzie można sterować dowolna liczbą RF32B bez konieczności użycia pilota. Dodatkowo moduł ten będzie zawierał kontroler audio, dzięki czemu będzie możliwość startu podkładu i pokazu bez konieczności ręcznej synchronizacji. Komunikacja z modułem main ma odbywać się bezprzewodowo, natomiast moduły RF32B mają być podpięte do modułu "matki" kablami RS-485 (moduł RF32B, który posiadam ma porty: USB2.0 oraz 2x RS-485 in/out)

http://www.rfremotech.com/ADV.files/frame.htm

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za około 3-4tyg robie pokaz na impreze prywatną, mój planowany budżet na chwilę obecną to około 400zł ;)

ala pokaz do muzyki:

http://www.youtube.com/watch?v=El17KDoiO8Y&feature=g-like


Tutaj można pobrać scenariusz pokazu:

http://wrzucacz.pl/file/4951339101688


Tam gdzie jest wykaz ładunków to w Lp5 i Lp6, JW163 odpalane jest w tym samym czasie co szeleczki. Tam gdzie jest lista produktów i pola w grupie Ilość nie są wypełnione to znaczy, że te rzeczy już mam. To jest na razie I wersja scenariusza, prawdopodobnie powstanie jeszcze jeden na budżet 300zł tak w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie muzyczka jest nawet dobra. tylko troche z początku wolna :P



Rozszerz swoją wypowiedź, bo nie wiem o co Ci dokładnie chodzi.

W scenariuszu pokazu mam wszystko rozpisane co i jak, do każdej sekundy pokazu. Tą muzykę dałem dlatego że jest w miarę dynamiczna do tej rozpiski którą można pobrać. Nie wybierajcie mi muzyki wwedług włsnego uznania, prosiłbym o skupienie sie na tym co zrobiłem do tej pory ;)



EDIT:
W wolnej chwili ( prawdopodobnie w sobotę ) wykonam drugi scenariusz.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję:

http://www.youtube.com/watch?v=1qLYcgakvI8

W 1:03 JW1020 a w finale 3 salwy z BS-101 i wszystko jasne :D U mnie ten kawałek zabrzmiał świetnie na pokazie a fragment od 1:03 do 1:06 to idealne miejsce na JW1020. Pokaz będzie krótki, ale dynamiczny. Jak wysupłasz dodatkową stówę to mam następująca propozycję: wstęp 3 x strobo od 10s 3 wulkany od 22.s 2 x JW08 V, od 42.s 2xJW25 od 1:03 JW1020 od 1:07 2x kostka 19sh 1,2" od 1:33 TXB475 a na finał 3 salwy z BS101

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Fps, ale na razie jestem ciekaw co powiecie na moją pierwszą propozycję. Czasu mam dość sporo więc zrobie jeszcze kilka scenariuszy (może nawet do tej co podałeś) i na spokojnie zobacze to wszystko i wybiorę oficjalny scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więc tutaj macie scenariusz na ten większy budżet:


8ddfd34126797f07m.jpg





Jutro albo pojutrze dam plan pokazu na budżet około 250zł. Pokaz zostanie przesunięty na połowę lipca ( dam jeszcze szczególowe info za kilka dni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto wersja na niższy budżet:

0f35c9d8d8930d13m.jpg


Do tego nie będę robił synchro pod muzę, ale jak mi się uda coś znaleźć to wezmę do tego jakieś "tło" muzyczne tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "Majstrujesz" naprawde solidny ekwipunek sylwestrowca! Dobre cukiereczki do wyżerki!
2. Pokazik na złoto, jeah! natomiast dlaczego Meteory, a nie Kasopeje? Ze względu na grubsze ogony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero namiastka tego co szykuje się na Sylwestra, gdzie w pokazie znajdzie się sporo "grubych" kulek - ale o tym dopiero będę mówił przed kilka dni przed samym pokazem xD

Właśnie na razie mam mętlik w głowie też myślałem tu o zamiennikach tych meteorów i pewnie część z nich wywalę i dam na ich miejsce trochę kostek kasjopeja, mam jeszcze wątpliwości co do purple tailó,w trochę ich tu za dużo i szukam jakiś dobrych zamienników w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zbliża się koniec wakacji, coraz bliżej do Sylwka więc postanowiłem zrobić filmik I cz. stuffu. Najpierw pozwolę sobie wytłumaczyć bardzo amatorski montaż, ponieważ głośniki mam zepsute więc montowałem na "wyczucie". Nie będę Was już męczyć więc daje link do filmu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...