Skocz do zawartości

[MajsterD12] Projekty, zakupy, galeria, komentarze na rok 2012/2013


MajsterD12

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjątka daj, nie filmik! Film to z odpalania karabinku i foty tej kupki zasieków też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępnie napisze, że w planie nie było żeby sznurek się przepalił ale jednak :/ no ale szczęście mi dopisało i odpaliło prawie wszystko oprócz 31 FP3 i około 41 pikolaków - tyle naliczyłem. Początek to takie rozwinięcie a potem do akcji wkroczyły fp3s które zrobiły miazgę w takiej ilości, potem FP3N 90szt i finał BD :D

Podsumowując chyba jest to największy karabinek na forum jak na razie...

FILM:




Aha napiszę tu o FP3 gdzie kilka sztuk latały jak cyrko hmm może to jakaś wada była ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"odpaliło prawie wszystko oprócz 31 FP3 i około 41 pikolaków - tyle naliczyłem. " - trzeba najpierw dokładnie przeczytać opis a potem pisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Majster gdyby nie ten sznurek było by OK :D

A tak na serio karabin mega. Na drugi raz weź linke do tego a nie sznumrek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, wiem wezmę cienką linkę stalową najlepsze rozwiązanie chyba :)/>


Kawałek druta i po sprawie :)

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem mówiłem mu przed strzelaniem, że przepali ten sznurek i żeby dał drut to odpisał. Nie ma szans co ty pleciesz "TO BAWEŁNA" xD No ale wyszło jak wyszło. :P

Jest to jeden z lepszych karabinków. Osobiście proponowałbym odpuścić sobie męczenie się z tymi małymi petardkami i skupić się tylko na dużych. Bo to one głównie zrobiły ten niezły efekt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mówiłem mówiłem mu przed strzelaniem, że przepali ten sznurek i żeby dał drut to odpisał. Nie ma szans co ty pleciesz "TO BAWEŁNA" xD No ale wyszło jak wyszło. :P/>

Jest to jeden z lepszych karabinków. Osobiście proponowałbym odpuścić sobie męczenie się z tymi małymi petardkami i skupić się tylko na dużych. Bo to one głównie zrobiły ten niezły efekt. :)/>



Dałbym drut gdybym miał, a że miałem sznurek to pomyślałem że można by go użyć, teraz już wiem że to nie ma sensu i w grę wchodzi tylko linka stalowa/drut :P

Co do tych początkowych pykawek to jedna wielka nuda, w tym roku postawie na same fp3 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to chodzi. :) Moja krew xD

Żeby było bardziej widowiskowo zrób parę takich linek ułożonych w siatkę wraz przy finale ze zwiększeniem się dynamiki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karabin elegancki. Przy tych fp3 miałeś 10cm/s ?? dobrze, że gościu w 1:25 trafił na moment kiedy strzelały jeszcze k203 bo jakby trafił na fp3 to by pewnie się trochę wystraszył o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek karabinka z fp3 to lont 1cm/s około 1m a potem to już 10cm/s. Strefa była ogrodzona i tam gdzie przechodził gościu była odległość około 50m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...