Skocz do zawartości

[MajsterD12] Projekty, zakupy, galeria, komentarze na rok 2012/2013


MajsterD12

Rekomendowane odpowiedzi

Domin - niedawno była na fm i efekt mi się bardzo podobał więc sprawiłem sobie ją za 160 zł i będzie użyta w pokazie razem z innymi tortami. Za miesiąc następne zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Obyś się nie zawiódł na tej chińszczyźnie. Jeśli chodzi o ss to ja ufam tylko europejskim firmom.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SS spka są bardzo fajne, mimo niewielkiego kalibru kometa leci wysoko, reszta tych SS to porozdzielany one row JW1016, z tego co widzę





Fira ale ze mnie faja, jak byk napisał, że to JW1016 :) Ja też myślałem o takich pseudo ss. Kometa ma kilka kostek z samymi minami, o całkiem przyzwoitym efekcie.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zamówiłem kostke Borneo z Komety :D za dwa miesiące będe robił zamówienie na wulkanie, na kilka kostek i wachlarzy miedzy innymi: B8 extreme, 2x Bs101, 2x JW1020,JW1018, 10x tb36 i narazie to tyle potem, odkładam na Sante Cruz i System Rf 32 (co do wersji to jeszcze niewiem):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że kostki które miałem w zeszłym roku, przypadły Ci do gustu :) Na Santa Cruz odkładaj, bo warto. Co do Borneo, to ja byłem trochę nią zawiedziony, efekty ma egzotyczne, ale nie za wielkie . Ad. RF32 to brałbym tylko ten programowalny , bo można wtedy robić, mikro-pokaziki ,,pod muzykę". Odnośnie SS to też będę prawdopodobnie miał, ale z jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu zawitał do mnie kurier z paczką, a wniej Borneo z Komety i płyta z efektami Komety na rok 2011.

Foto:

949af3248212effdmed.jpg


Cap - Co do RF32 to sam nie wiem xd raczej wezme zwykłą wersje © i kilka stepperów, może za rok się skusze na ta wersję programowalną.

Jak na razie wydałem 370zł ( Borneo i txb760 )

Pewnie za tydz. zawita do mnie paczka od Cooliego z JW4055 Na chwilę obecną nieaktualne.

Edytowane przez MajsterD12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajną kostkę wybrałeś. Borneo ma interesujący system strzelania w układzie "W", "Z" i "FAN" Sam dłuższą chwilę się zastanawiałem nad zakupem tej wyrzutni, ale nie podeszła mi pod scenariusz, a dla jednej kostki nie będę robił remodelingu pokazu.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak więc daje zdjęcie zakupów u Mpika :D

ec78c3ec730ba68dmed.jpg


c7afeda13a1316abmed.jpg


b876b74b5af692ebmed.jpg

Testów jeszcze nie robiłem, muszę dokupić wtyczke do zasilacza. Jak będę miał chwile czasu zrobie filmik ;)

System RF 32 kosztował 795zł a rury 16szt 170zł (ceny zawierają przesyłkę) RAZEM: 965zł


Początkowo byłem bardzo nastawiony na wersję B, ale koszty jakie musiał bym ponieść (około 1600zł)
o wiele mnie przerosły, mogłem wydać na system około 1k.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stepperów to w tym roku nie zakupię, pożyczę od firmy kilka sztuk. Pewnie dopiero za rok skuszę się na około 4-5szt bo zawsze lepiej jest mieć swoje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No, Widzę że postanowiłeś zainwestować, w dobrych rękach system wyczaruje ci nie jeden rewelacyjny pokaz, :) nie zmarnuj tego :D nic mi nie pozostaje jak czekać na kolejne zamówienia,i gratulować dobrego zakupy :) aby do grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, prawdopodobnie w czerwcu zrobię małe zamówienie na 8 wachlarzy na Wulkanie, i pewnie zrobię sobię krótką przerwę, bo zbieram na sprzęt do nagrywania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Aktualizejszyn :D

Daję foto paki z Wulkana a w niej 5x BS-101 i 2x JW1020 dodatkowo na zdjęciach widnieje JW1000 który został z poprzedniego roku.


32ddfe9128f64774med.jpg

80fcbae88b8ed32bmed.jpg


Za paczkę z Wulkana za same jednorzędówki zapłaciłem 330zł a przesyłka to aż 40PLN po rozmowach z kameleonem dostane jakieś drobne wynagrodzenie...


Kolejne zam. planuje za około miesiąc na kilka kostek, petard i 4szt dodatkowych wachlarzy m.in. JW1019, JW1018 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...