Skocz do zawartości

YHW009 Song


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol - YHW009
Nazwa - Song
Zdjęcie -
yhw009.th.png
Ilość strzałów - 37
Kaliber - 30mm
Film -



Świetna bateria od Triplexa! Rozmaitość efektów powinna zadowolić każdego. Duże wrażenie robią czerwone i zielone fale z białym migotaniem oraz trzeszczące chryzantemy. Zaakcentowany finał. Bardzo dobra kolorowa kostka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba jeden z większych efektów wyciągnięty z 30 mm. Efekty piękne i rozłożyste. No i cena która nie jest wygórowana jak na tak świetną wyrzutnię. Polecam każdemu :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyrzutnia jest jedną z propozycji od Triplexa, które świadczą o tym, jak szybko Triplex wyprzedza Jorge. Jakość efektów, kolory, różnorodność i wielkość (jak na 30mm to naprawdę duże) powodują, iż Song to wspaniała propozycja dla każdego, kto docenia piękno fajerwerków z większym bądź też mniejszym budżetem.
Sam miałem przyjemność oglądać ją na żywo tego sylwestra i muszę powiedzieć, że byłem pod wrażeniem jakości w/w kostki.
Polecam każdemu!

Pioter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Bardzo dobra kostka, nadaje się do strzelania solo tak jak ja to robię. Polecam dla osób niechcących wydać zbyt dużo na fajerwerki, a chcących uzyskać ciekawy efekt. W polo można ją było nabyć za około 90zł w zeszłym roku, co będzie w tym zobaczymy. Stoi stabilnie, efekty mają bardzo duzy rozprysk. Polecam.

 

 

 

 

 

 

 

JacuQM :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Który lont w songu odpalić pierwszy? Kupiłem dwie wyrzutnie na finał, jedna ma jeden lont a druga ma dwa... Z tego co wiem to obydwie wyrzutnie mają jedną serie finałową. Chce je puścić dwie na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który lont w songu odpalić pierwszy? Kupiłem dwie wyrzutnie na finał, jedna ma jeden lont a druga ma dwa... Z tego co wiem to obydwie wyrzutnie mają jedną serie finałową. Chce je puścić dwie na raz.

Odpalając lont znajdujący się u góry wyrzutnia zacznie strzelac od końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem na tegorocznego Sylwestra :) Mam wobec niej wygórowane oczekiwania, ale czytając wasze opinie myślę że mogę być spokojny o jej efekt :xmas_smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfekcja! Ogromne rozpryski, multum kolorów, duża dynamika, a przy serii finałowej z craclingiem zrobiło się jasno jak w dzień! Fantastyczna kostka :xmas_laugh: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest naprawde magiczna wyrzutnia.Ma ona ogromnie mocne huki,mówiąc szczerze nie przypominam bym miał do tej pory głośniejszą wyrzutnię niż ta.Song jest wyrzutnią o niezwykłej rożnorodności edektów,efekty mają wrecz niepotyczną szerokość.Sczególne wrażenie na mnie zrobił efekt zielnych gwiazdek(ładunki z tym efektem rozbryskły tak szeroko,że aż łapałem się za głowę)no i oczywiście ten wspaniały finał w postaci craclingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...