Skocz do zawartości

YHW009 Song


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest jakaś różnica pomiędzy tą kostka bez CE a z CE. Ja miałem tą bez :D cóż tu pisać, wyrzutnia genialna, zachwyciła widownie, efekt zasłonił całe niebo od początku do końca, finał niesamowity :) Mam nadzieję, że za rok znowu zagości w moim arsenale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Akurat dobrze się złożyło że miałem dwie z tych wyrzutni i na dodatek jedną na ce a drugą bez, mam tu dla was dwa filmy dla porównania :xmas_smile: ja widzę różnicę pomiędzy songiem na CE i bez ale zobaczcie sami

 

Song bez CE:

Song na CE:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niewątpliwie ta wyrzutnia rządzi u nas na forum.Song cieszy się największą popularności wśród nas formuowiczów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się temu dziwić ;) Miałem już wiele kostek, niemal każda jest pod jakimś względem bardzo dobra, ale Song to prostu fenomen, perfekcja, wyrzutnia która bije na głowę wiele droższych baterii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Pierwszy raz zakupilem Songa. Takie pytanie: dlaczego efekt cracklingu, ktory powinien byc na koncu mialem na samym poczatku? Cos z wyrzutnia bylo nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zakupilem Songa. Takie pytanie: dlaczego efekt cracklingu, ktory powinien byc na koncu mialem na samym poczatku? Cos z wyrzutnia bylo nie tak?

Może odpaliłeś lont rezerwowy..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ją po raz drugi i po raz kolejny jestem zafascynowany jej efektami.To jest po prostu miazga na niebie.Jedyne do czego mogę się przyczepić to początek.U mnie w tym roku ten początek był trochę inny,nie miał tych potężnych efektów w postaci kolorowych piwonii tylko jakieś czerwone efekty średniej wielkości,ale później wszystko wróciło już do normy zielone gwiazdki rozbryzgają na taką rozpiętość,że to jest aż nie do uwierzenia.Przepiękne kolorowe dalie,chyba jeszcze piękniejsze niż w tamtym roku.Finał z kolei był inny,wyleciało kilka pocisków,które dały efekt cudownego kraclingu,myślałem,że to finał a o tuż nie potem znowu wyleciało kilka pocisków o bardzo ładnych czerwonych efektach.Wyrzutnia strzelała trochę inaczej niż poprzednio,ale kostka nadal jest w bardzo wysokiej dyspozycji :D Polecam tą efektowną i przepiękną wyrzutnię jeszcze raz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Informacja od importera Triplex:

 

Jedna z Waszych ulubionych kostek, SONG z nowym indexem TXB194 już z certyfikatem CE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Kostka-legenda!Miałem ją po raz pierwszy w tym roku i faktycznie tak wszyscy pisali - jest to jedna z najlepszych kostek na naszym rynku , efekt już chyba maksymalny z 30mm , finał przepiękny.Oby się dużo nie zmieniła w następnych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pierwszy raz Songa i miał to nowe oznaczenie TXB194 czyli z CE i nie wiem jak bez CE bo nigdy nie miałem ale efekt był imponujący i prawie na całe niebo. Na pewno będzie gościł w moim następnym Stuffie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Z racji iż jestem typowym sezonowcem, ja z zapytaniem odnośnie songa, czy jest tak samo dobry jak kiedyś, czy został osłabiony. Robię w tym roku taki stuffik do tysiąca pięćset z samych kosteczek 30mm i rozważam jego zakup, kiedyś to była miazda. Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Co tam u songa słychać ,bo przeleciało na drugą stronę a kiedyś bardzo chwalona. Zamówiłem songa a nigdy go nie miałem. Czy dalej można się spodziewać czegoś dobrego po niej?

Z tych lepszych będę mieć jeszcze viseriona i Wyrzutnia TXB378 Silent Night - 25 strzałów 1.2"  czy na finał dać songa czy Silenta ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...