Skocz do zawartości

Plan zakupów na rok 2012/2013


malpiszon11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zrobiłem już taki plan co kupię na rok 2012/2013.
Wyrzutnie
1.Mont Everest
2.Styx
3.Ali Baba
4.JW90
5.Hi-tec
6.Arctic
7.Cudak Batery
8.Condor
Rakiety
1.Diablo x2
2.Voo Doo x2
Petardy
1.Fp3 NEW x3
2.Jaja Dinozaura x3

Jeśli polecacie mi coś innego bardzo proszę pisać ,a i mam pytanko chciał bym znać odpowiedniki wyrzutni za 25zł z biedronki. Z góry dzięki :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sylwestra jeszcze daleko, za pewne twoje plany zmienią się 21812320 razy, ale więc tak. Mount Everest słyszałem, że jest dobrą kątówką. JW09 Styx piękna jak na swoją cenę, efekty są na prawdę duże. Ali baby nie miałem, ani nie widziałem, ale sądze, że jest coś pokroju JF09 Ninji i JF07 Lampy alladyna, które miałem, więc też to będzie dobry zakup. JW90, dobra kątówka, jedna z lepszych wyrzutni w swojej cenie, mogę Ci ją polecić. Hi-tec, zdecydowanie bym jej nie brał, a kupił za kilka złotych droższą wyrzutnie JW07 Mars. Miałem obie i zdecydowanie wygrywa Mars. Arctic, dobra wyrzutnia, ale również wziąłbym coś innego w tej cenie, może coś z serii TXB60x? Dobra jest TXB603 The Magic Key, efekty zadowalające. JW25 Cudak Battery, wyrzutnia niczego sobię, przypadła mi do gustu, jest dynamiczna, czyli to co lubię. JW21 Condor, nie miałem jej, ale słyszałem o niej dobre opinie, możesz brać. Co do diabolo, to nie wiem jakie chcesz kupić, więc tutaj nie doradze, ale śmiało kupuj 3775 Voo Doo, efekty są idealne w stosunku do ceny. FP3 to jak sam wiesz, odlot totalny ;) Biją na łeb dużo większe petardy i mało którym ustępują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Plan zakupów na najbliższego sylwka :banned: pomyślmy:

- wyrzutnie jak klasyki JW-408 ,kasjopeja, pluton, oprócz tego coś z triplexa jak np. YHW 901 B i może coś z Tropica jak TB-224 lub TB-227
i jak starczy kasy to Maxsem
- wulkany ok 20 sztuk ( 300 g, 500g, 1000 g)
- dobre rakiety ok 10 szt ( 2,5 cala)
- petardy ok 20 szt ale jak najmocniejszych

To takie małe streszczenie co bym chciał mieć na sylwka :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan zakupów na SyLwEsTrA 12/13

To tak więc : Wyrzutnie konkreciki :biggrin: JW418 Achilles ,TXB475 Painting Sky,JW402 ,Yhw009(którą ma),One Row, możliwe że JW4008 ale marne szanse :wacko: , jakieś mniejsze kostki jak np: JW26 ,JW14,JW90 itp

Rakiety : za dużo nie będą miał zestaw Goliat i może jedna 2,5 rakieta

Petardy: parę paczek FP3 Small ,859,FP3 New itp

Możdzierze : SP0008,Szelki od SP 2" itp

Pozdrawiam KrychFire :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...