Skocz do zawartości

[FILMY I ZDJĘCIA] Pokaz Sylwestrowy 2011/2012 + inne


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi


No cóż, nie wiem co można wymyślić ciekawego w tej cenie z samych kostek. Łączenia? To szybko się pokaz skończy. Same małe i nawalanka? To znowu mało będzie 30mm. Mam nadzieję że uda mi się to poprawić za rok bo dojdą nowe systemy i jeszcze lepsze sekwencje będą a także większa ilość 30mm. 30mm to jednak 30mm :P


Oj można wymyślić, choćby ułożenie małych kostek w "\I/" pod koniec pokazu, tak żeby rozszerzyć plan na górze. Zupełnie inaczej prezentują się 3 wyrzutnie, które po prostu połączono qm i nawalają "w punkt" a zupełnie inaczej rozchylone do układu FAN, wtedy problem z dymem w bezwietrzną pogodę jest mniejszy, bo jest on po prostu rzadszy, gdyż eksplozje nie koncentrują się na małym obszarze.
Kolejna sprawa to, że na pokazie nie sposób odgadnąć, że wykorzystywałeś sekwencer, a dosłownie za parę groszy można było zrobić coś na tzw "wow" u publiki. Wystarczy popatrzeć na film firawerkomana z przygotowań i sekwencję zrobioną z petard... Nie mam tutaj na myśli powielania tego pomysłu, ale wystarczyło dołożyć 10 rzymiaków i odpalić je np. tak, jak robią to Grom czy Surex na swoich pokazach, czyli w postaci fali, albo dwóch fal po 5 szt. w sposób zbieżny lub rozbieżny...


fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj można wymyślić, choćby ułożenie małych kostek w "\I/" pod koniec pokazu, tak żeby rozszerzyć plan na górze. Zupełnie inaczej prezentują się 3 wyrzutnie, które po prostu połączono qm i nawalają "w punkt" a zupełnie inaczej rozchylone do układu FAN, wtedy problem z dymem w bezwietrzną pogodę jest mniejszy, bo jest on po prostu rzadszy, gdyż eksplozje nie koncentrują się na małym obszarze.
Kolejna sprawa to, że na pokazie nie sposób odgadnąć, że wykorzystywałeś sekwencer, a dosłownie za parę groszy można było zrobić coś na tzw "wow" u publiki. Wystarczy popatrzeć na film firawerkomana z przygotowań i sekwencję zrobioną z petard... Nie mam tutaj na myśli powielania tego pomysłu, ale wystarczyło dołożyć 10 rzymiaków i odpalić je np. tak, jak robią to Grom czy Surex na swoich pokazach, czyli w postaci fali, albo dwóch fal po 5 szt. w sposób zbieżny lub rozbieżny...


fps


Przecież już przerabiałem na sylwka 2010 strzelając ten duży pokaz rozstaw baterii. i FAN z 1 pozycji przy tych małych kostkach dałby jeszcze mniejszą rozpiętość niż rozstawione 30m od siebie kostki w układzie I a które i tak też się nałożyły na siebie.

Co do sekwensera-steppera no cóż nie sposób odgadnąć a jednak był na ten finał potrzebny. Takiej ilości rzeczy w tak krótkim czasie nie odpalisz na paluszkach. :P W tym roku dojdą kolejne steppery więc w następnym pokazie będą już sekwencje z prawdziwego zdarzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się.

Finał piękny i podniosłem głowę z biurka oglądając. Natomiast sam pokaz trochę monotonnie wygląda. Początek też mi się nie podobał, IMO dobry pokaz to jebnięcie na początek by zwrócić uwagę i 2x mocniejsze na koniec :P

Co to się stało, że każdy bawi się tymi systemami. No masakra, sylwester podwórkowy i takie cuda... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podpisuję się.

Finał piękny i podniosłem głowę z biurka oglądając. Natomiast sam pokaz trochę monotonnie wygląda. Początek też mi się nie podobał, IMO dobry pokaz to jebnięcie na początek by zwrócić uwagę i 2x mocniejsze na koniec :P

Co to się stało, że każdy bawi się tymi systemami. No masakra, sylwester podwórkowy i takie cuda... :P


Nostra świat idzie do przodu. W tym roku będzie jeszcze więcej użytkowników strzelających na systemach. Epoka visco i pojedynczego pykania odchodzi w zapomnienie.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...