Skocz do zawartości

[Fredek] Zakupy na Sylwestra 2011.


Fredek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum,chciałem pokazać co kupiłem na tegorocznego sylwestra i zapytać czy nie przepłaciłem,czy to był dobry wybór ewentualnie co do tego dokupić wszystkie uwagi mile widziane :) Pozdrawiam.

Kupiłem:
TB-47 Tropic -28zł
TB-39 Tropic -38zł
TB-100 Tropic -76zł
TB-54 Tropic -85zł
Fire1-Jorge (Biedronka)-50zł
Pi z Lidla -18zł

Łącznie -295zł

Zdjęcie: http://imageshack.us/photo/my-images/716/20111230194801.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Witamy

Fajnie ,że wybrałeś tropic-a Wnioskują po filmach kostki są ok, nie przepadam za tropic-em :) Myślę ,że ceny są przyzwoite na jgs.pl TB-53 masz za 90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki nawet dobre, ale masz tylko same kostki a gdzie petardy, moździerz i inne rzeczy ? Jutro ostatni dzień żeby coś zakupić, więc polecam Ci jutro zakupić petardy, moździerz, rakietki i myślę, że będziesz miał dobry stuffik. Ale w końcu to twoje pierwsze zakupy i rozumiem Cie każdy tak zaczynał. Pozdrawiam i życzę udanego i bezpiecznego Sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy nie pierwsze ale dopiero teraz dorwałem to forum :) W zeszłym roku też miałem tropica tylko kostki były wieksze ale mniej bo 3 sztuki pamietam ze była TB-58 drugiej nie pamietam i trzecia wygladała jak tort kwadratowy też z tropica 25 strzałów.Mówisz petardy, moździerz, rakietki pomyśle :) Ps oglądałem dzisiaj moździerz i zastanawiałem się czy kupić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym kupił JW418 lub JW408 ale szukałem i nie mogłem znaleźć nigdzie w warszawie może wiecie gdzie to dostane to jutro podjade :) Ten achilles mi nie daje spokoju jest naprawde fajna ewentualnie byla jeszcze chyba scorpion JW4009 też fajna i sajgon JW4008 sajgon jest ladniejszy nawet jak scorpion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokupiłem jeszcze:

Tropic - TB-58 storm of fire za 150zł (chciał 180):)
Tropic - TB-11 za 120zł (chciał 150):)
I moździerz Tropica za 30zł 12 kul który właśnie wystrzelałem :)
Wszystkiego dobrego w nowym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu filmik z odpalania,reszta na youtubie. :)

Tropic TB-58 Storm of fire:

nagrywane telefonem ale chyba nie wyszło najgorzej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...