Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w firmie Kometa


Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie byłbym zainteresowany ale proszę podaj więcej szczegółów myślę jakiś cennik, formę zapłaty ( na konto - za pobraniem ) Jak bym coś kupił to z działu kostek 49 strzałów lub 100 strzałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytujące :D Czytać ludzie nie umiecie ? :) Od pierwszego postu jest ciągle mowa o tym, że ceny zostaną dopiero wynegocjowane, po zebraniu listy chętnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Z racji na nikłe zainteresowanie WK w pierwszym terminie zostaje odwołane. Przy tak małej liczbie chętnych nie ma szans na rabaty

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Z WK jest tak że dziś jest a jutro już nie ma :)


Mogłbyś rozwinąć swoją myśl? Bo nie do końca rozumiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogłbyś rozwinąć swoją myśl? Bo nie do końca rozumiem :P


Pomyśl :) Jak zawsze jest akcja to wszyscy się zapisują i deklarują. A jak przychodzi co do czego to nie ma chętnych. I znajdują się wymówki. Z WK w gromie tak samo jest. Chetnych jest 20 podaja propozycje. Dostają odpowiedzi na meila z cenami po czym cisza. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomyśl :) Jak zawsze jest akcja to wszyscy się zapisują i deklarują. A jak przychodzi co do czego to nie ma chętnych. I znajdują się wymówki. Z WK w gromie tak samo jest. Chetnych jest 20 podaja propozycje. Dostają odpowiedzi na meila z cenami po czym cisza. :)

To przynajmniej fps napisałby info, że już nieaktualne lub jak wygląda sytuacja na chwile obecną.
Co do groma to cóż się dziwic jak połowy rzeczy nie ma :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo poganiać, ale przydałaby się jakaś informacja czy takie WK w ogóle się odbędzie bo nie wiem czy czekać czy rozejrzeć się po sklepach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To przynajmniej fps napisałby info, że już nieaktualne lub jak wygląda sytuacja na chwile obecną.
Co do groma to cóż się dziwic jak połowy rzeczy nie ma :)



Hehe ten co najmniej wie najwięcej zabiera głosu. Tworzymy liste tego co Was interesuje i ściągają to co potrzeba jeśli chodzi o zakupy w Gromie.

Po drugie jak FPS może prowadzić akcję WK Komety jak pracuje z Korsarzem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hehe ten co najmniej wie najwięcej zabiera głosu. Tworzymy liste tego co Was interesuje i ściągają to co potrzeba jeśli chodzi o zakupy w Gromie.

Po drugie jak FPS może prowadzić akcję WK Komety jak pracuje z Korsarzem :)

W tamtym roku wysyłałem liste i połowy nie było, więc co mi jeszcze więcej trzeba wiedziec ? :D
A co do ściągania na zamówienie to pierwsze słyszę... teraz nawet przejrzałem cały temat groma i nie widzę tam żadnej informacji o tym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tamtym roku wysyłałem liste i połowy nie było, więc co mi jeszcze więcej trzeba wiedziec ? :D


A teraz mamy 2012 rok. Zejdź na ziemię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do skorzystania z promocji - 25% na wszystkie produkty Komety w sklepie fajerwerki-korsarz.pl. Ceny promocyjne widoczne są po rejestracji i zalogowaniu do sklepu. Nowy towar przyjedzie już wkrótce. Sprawdzałem ceny i koemty aktualnie nigdzie indziej nie dostaniecie taniej.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...