Skocz do zawartości

[Kacperkiewicz] Stuff 2011/2012


Kacperkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej byś wyszedł w biedronce, za 70zł miałbyś jakiś konkret a tak to rzeczywiście skromnie ale nie jest źle, tyle że na prawdę lepiej byś wyszedł kupując na mieście pozdrawiam :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


lepiej byś wyszedł w biedronce, za 70zł miałbyś jakiś konkret a tak to rzeczywiście skromnie ale nie jest źle, tyle że na prawdę lepiej byś wyszedł kupując na mieście pozdrawiam :laugh:


Kupowałem w hurtowni, nie lubię tych kostek i rakietek bo są za drogie. Wolę się pobawić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka jest kochana ale tyle zabawy ile będziesz miał rakietkami nie ma nikt inny. Nawet kupując w biedroneczce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kupowałem w hurtowni, nie lubię tych kostek i rakietek bo są za drogie. Wolę się pobawić :)


no chyba że tak :laugh: w takim razie spoko :happy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy lubi wyrzutnie, ja też nie przepadałem przedtem za nimi. Stuff spoko do zabawy ;D Szkoda że konkretów no ale cóż wymagać, za taką kasę stawiając na zabawę ten stuff się świetnie nadaje. Chociaż jak na mój gust za dużo whistlingów ;D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie lubisz cyrko i chcesz się bawić to Będzie ostro gwizdać u Ciebie, bo ilość gwizdków jest naprawde duża (bodajże największa na forum). Są nawet mini dymki z efektem dymka z papieroska. Jeżeli pasja pozostanie to z roku na rok będziesz artykuły wymieniał na lepsze. A Poki co miłego sylwestrowego gwizdania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro nie lubisz cyrko i chcesz się bawić to Będzie ostro gwizdać u Ciebie, bo ilość gwizdków jest naprawde duża (bodajże największa na forum). Są nawet mini dymki z efektem dymka z papieroska. Jeżeli pasja pozostanie to z roku na rok będziesz artykuły wymieniał na lepsze. A Poki co miłego sylwestrowego gwizdania.


Dzięki za fajny komentarz :), fajerwerki fascynowały mnie od małego kiedy to tata zabierał mnie na pokazy ich :D . Gwizdków jest 140.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege ze szczecina

No zamiast tych malych rakietek i swistow moglbys cos konkretnego kupic, ale to nic. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam kolege ze szczecina

No zamiast tych malych rakietek i swistow moglbys cos konkretnego kupic, ale to nic. pozdrawiam



Przeczytaj wszystkie moje posty a nie piszesz mi takie coś... Napisałem troche wyżej że NIE CHCE wyrzutni ani
nic podobnego z tym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i troche gulpota kupowac jakies male badziewie, skoro nie chcesz zadnych wyrzutni itp to i tak mogles lepiej wydac ta akse, ale nie moj cyrk nie moje malpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...