Skocz do zawartości

[MajsterD12] Stuff na 11/12


MajsterD12

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to miałem plany na zakup 60 szelek, ale z powodu koncesji zamówiłem z marcusa 15szt red wave i kilka innych. Dziękuję za życzenia i nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, takie coś to chyba się odpala w rytm muzyki jeśli się nie mylę? Więc może nic z tego nie wyjść, tzn. żaden efekt :P Ja zamiast tego wolał bym jakiś one row od jorge'a :) ale stuff jest niezły :) sąsiedzi będą mieli co oglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż nie chce mi się wierzyć, że za to wszystko zapłaciłeś tylko 400zł, bo pewnie na same szelki tyle wydałeś ;)
W każdym razie stuff dobry, bo jest tak jak lubię czyli sporo zabawy, ale są i dobre efekty.
Moja ocena: 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szelki visco zostały z zeszłego roku tak jak 3x red meteor i purple tail wyrzutnie 8408 dostałem w prezencie z konkursu SP, a JW418 kupiłem od Pokiego za 200zł. Kolejne 200zł dałem na SS i szelki a resztę pierdółek dostałem na gwiadkę w prezencie za 150zł. Dokupiłem jeszcze tak coś za 50-60zł więc zapłaciłem podliczając tak dokładnie 460zł.

P.S.
Myślałem, żę w tym roku bedzie znacznie mniej ale zawsze jest inaczej z $$ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety rakiet whistling moon travel nie było, ale zakupiłem rzymiaki kilka wulkanów cracklingowych i do zabawy paczuszka fp3s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosal nie musisz mieć systemu żeby odpalić one shota. Doczepiasz visco i po problemie.

Majster nie odpalaj w tym roku tych shotów zostaw więcej na pokaz jak robisz.

Stuf bardzo ładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja


Z powodu, że ide do znajomych w Sylwestra mama poprosiła mnie, żebym zrobił mini pokaz. Tak też zrobiłem a więc na początek odpale wulakany i 2 ss układ V następnie kostke the magic key potem sky buster, purple tail i dwa red meteory oraz 6 szelek 1,5" Puma, a na koniec 4 szelki układ Fan ( na zdjc. widac układ I ale po zastanowieniu się i radą Hl'a zmieniłem na układ FAN )

Foto:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a12558ab169ef8b6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/249d506673a8fc63.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ac00e4b128e14d5.html


Cooli - musze przetestować te SS :D tylko 2 szt reszta na porządny pokaz za rok.

P.s.
SS bede odpalał systemem Meteor 6 w jednym momęcie. Pewnie dojdzie jutro kilka kostek od znajomych to się jeszcze coś wymyśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc plany pokazu wyglądały znacznie inaczej. Odpaliłem wszystkie kostki w pokazie i 4 szelki QM red wave i green wave. Na początek dałem kostke 8408 i wulkany potem odpaliłem red meteory, purple tail i sky bustera i jeszcze jakieś 6-7 kostek typu magic key które posiadał kolega. Szczególnie podobał mi się finał gdzie odpaliłem jw418 i 4 szeleczki. Co do wyrzutni 8408 to osobiście ją polecam na małe pokazy, efekt jest zupełnie inny niż na filmach a pozatym jej czas trwania jest długi. Filmu niestety nie mam bo 20 min. przed pokazem padła kamera :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...