Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Matti

JW14 Arctic / M14 Mistrzowie Ognia (żółta)

Polecane posty

Mój Arctic z Biedrony strzelał bez problemowo i się nie wywrócił. :) Szkoda, że miałem tylko jednego.

Świetna wyrzutnia jak za taką cenę miałem ją pierwszy raz i napewno nie ostatni polecam.

Wyrzutnia w 100% godna zakupu.

Za tą cenę daje naprawdę porządny efekt. Seria dynamicznych strzałów z cracklingiem pięknie prezentuje się na niebie, a widownia bardzo lubi ten efekt - i oto chodzi. Jeśli ktoś nie miał tej baterii, niech nadrobi zaległości na tego sylwestra :wink:

Mój film:
http://pl.youtube.com/watch?v=fuM-gYfa-SU

kupiłem ją sobie na targu gościu polecał i jak opaliłem ją o 0:00 to bardzo mnie zachwyciła jak za cenę <dałem 13,50 zł>
Polecam

Żaden filmik tak na prawdę nie ukazuje jej wielkich rozprysków, nie spodziewałem się po takie wyrzutni tak dużych rozprysków , a zwłaszcza że nikt jej nie chwalił tak bardzo. Rozpryski wielgachne , i ten cracling , mniam !!! :D za rok ją na 100% kupie , 10/10

Może to ja miałem jakiegoś farta , albo coś , bo sąsiad też miał arctica , ale efekty były mniejsze niż u mnie :D

A może dlatego, że jak stoisz pod efektami to są większe niż jeśli stoisz kilkanaście metrów dalej?

Też miałem arktika ale w tym roku był lepszy (mam takie wrażenie) bo cracling i niebieskie perły były mega.
Dałem za nią coś koło 13 zł.

i ten cracling , mniam !!!

Smacznego :)

Mi też się ta wyrzutnia podobała, w dodatku te niebieskie gwiazdki/perły. Zasłużone 5.

Moim zdaniem najlepsza tania wyrzutnia efekt jak na tą cenę super. Lecz szkoda, że teraz ciężko ją kupić.

Gdzie ją mozna dostać tanio? Na strganie u mnie była ale za droga i nie kupiłem. Nawet mnie zainteresowała kolega kolegi miał i pokazywał film.

taka w miarę wyrzutnia, do odpalenia na rozgrzewkę przed czymś mocniejszym idealna 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować