Skocz do zawartości

JW14 Arctic / M14 Mistrzowie Ognia (żółta)


Matti

Rekomendowane odpowiedzi

Arctic ma ładne efekty jak za swą cenę , tylko że tata nie przyniósł mi jeszcze cegieł jak odpalałem i po 2 strzałach zaczął strzelać we mnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wczoraj odpaliłem Arctic'ai jestem bordzo miło zaskoczony wole go od hota ( ale go nie testowałem tylko filmik widziałem ) . Ja efekt jednego strzału określe tak jeden duży rosprysk i po bokach kilka małych . Gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arctic jest poprostu super jak go odpalałem to wszyscy się na mnie patrzyli za rok jak będzie w biedronce to go na pewno kupie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke zmienił efekt, bo wtedy był taki mały cracling a teraz to takie palemki z craclinkiem były, to zawsze ładnie wygląda :) I super były te niebieskie gwiazdki :) Jak zwykle polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Piękna jest ta wyrzutnia :smile: Duże bardzo ładne rozpryski . Jak ją odpaliłem to przez chwile wszyscy się oderwali od odpalania i ja oglądali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialna super po prostu prze kozacka ale do rzeczy rozpryski takie jak hot ale kapkę większe przy niektórych szczałach a i ten fajowy kirkling super no 100/10 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie , ale po dwóch strzałach wyrzutnia się przewróciła i kolega dostał w plecy.
Kurtka do wyrzucenia , dobrze , że chłopakowi nic sie nie stało - film jest ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mamy kolejny przypadek wadliwej wyrzutni Arctic!
Co prawda mi tylko jedna na szczęscie się wywaliła, drugą obstawiłem wypalonymi wyrzutniami i na szczęscie było wszystko ok. Jak jeden pocisk z Arctica walnął w wypaloną wyrzutnie to nic z niej nie ziostało, tylko same rurki :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w tym roku 2 wrzyrzutnie Arctic. Wcześniej zbudowałem dla nich elegancki stojak z obciążeniem i nie miały one prawa sie przewrócić ;). Efekt tych wyrzutni bardzo mi się spodobał ... zajmował dużo miejsca na niebie. Za taką cene jaka jest w biedronce (8,99zł) jak najbardziej POLECAM !! Moja ocena to 9+/10

Dodaje filmiki:
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=XYSjKWZR3rQ
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=6xPKk4IjZEA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ją postawiłem bez żadnych zabezpieczeń i się nie przewróciła (może miałem szczęście). Ale bywa że się ma pech i będzie strzelać w nas. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...