Skocz do zawartości

JW14 Arctic / M14 Mistrzowie Ognia (żółta)


Matti

Rekomendowane odpowiedzi

podglad1544.jpg
Opis +FM:
Symbol: JW14
Nazwa: ARCTIC
Ilość strzałów: 10 , id=20mm
Opis efektu: SREBRNE KOMETY Z NIEBIESKIMI PERŁAMI + SREBRNE
CHRYZANTEMY
Film:


Cena hurtowa: 12,40 zł
Opis Matti:
Miałem ją na sylwka i musze powiedziec ze mnie milo zaskoczyla wedlug mnei jedna z lpeszych na rynku za tą cene.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ONA JEST SUPER! Rok temu miałem ją pierwszy raz tak kupiłem od niechcenia bo była za przystępną cene...myślałem że to taka przeciętna bedzie....a to było za***iste :grin: na 2006/2007 szukałem ją wszędzie w niedziele bo musiałem ją mieć :mrgreen: i znalazłem :) po prostu POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mi ta wyrzutnia jakoś się zbytnio nie spodobała. Małe te wybuchy.Znacznie lepsze wyrzutnie od niej to np. Mars lub Kasjopeja mają więcej strzałów a kosztują prawie tyle samo. I efekty o wiele lepsze.

Moja ocena tej wyrzutni to 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Mi sie ona nawet podoba :) jak na taką cenę to może być ;) i kosztuję
8 zł w biedrze :) na pewno ją zakupie 7/10
a witus czemu twój film jest inny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie inne są te efekty. No ale w obu jest crackling, więc myślę że w tej z biedry ( którą oczywiście postaram się kupić ) też on będzie :wink: Podobał mi się bardziej film Kamila od tego jorga, bo ten crakling to był ładniejszy. Poprostu coś więcej niż tylko takie kropeczki jak na filmie od jorga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cool wyrzutnia! Ale przedemna trudny wybór pomiedzy KUNG-FU a ARCRIC :???:
CO bardziej polecacie i na jaka wysokosci leci pocisk z tej wyrzutni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to chyba jednak wybiore Arctic'a ale odpale i wszystko poleci w niebo w ciagu kilku sekund :shock: A z rakietami jest troszke wiecej zabawy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty czytałeś posty o tych rakietkach "małych" chyba nie a miałeś jedną że tak mówisz my sie dużo spodziewamy mają dobre efekty każdy tak mówi
sorry za off top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie wytrzymałem i odpaliłem Arctica :mrgreen: Była to ta wersja pierwsza czyli: białe komety, cracling i niebieskie gwiazdki.Podobał mi się niesamowicie tylko jedyny minus że za szybko strzelał ale chyba w tym tkwi cały jego urok.Filmiku nie robiłem gdyż identyczny jest na YT.Jak za 8 zł to śmiało polecam wszystkim :wink:

moja ocena 9/10.

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ę? na YT są trzy filmy Arctica i każdy ma inny efekt :P więc powiedz który xD... Sądze iż JW14a (Hot) to konkurencja dla Arctica ;) i to sporawa... Arctica oceniam na 7/10 bo w porównaniu do młodszego braciszka :P ma dużo gorsze efekty, mało kolorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj arctic'a w biedrze i mam nadzieje , że nie pożałuje też wziołem kung - fu i już nie żałuję bo wyszczeliłem tę najmniejszą rakietę z napisem CRALCLINK
Efekt : Ładny rosprysk z crajklingiem . Raczej Arcitica wole bo ma 10 szczłów , ale tylko niebieskich i srebrnych . Rakiety Kung - fu mają różne kolory ale jest ich tylko 6 . Więc polecam ci to i to . Jak lubisz się popisać ładnym efektem weź arctic a , jak lubisz się pobawić weź kng - fu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, odpaliłem już tą wyrzutnię i muszę powiedziec, że bardzo mi się spodobała. Ma bardzo ładny efekt, dośc dużo stzrałów i jest bardzo tania. Polecam!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem już tą wyrzutnie i efekt, że owszem, że ładnie, tylko czemu wali we mnie ?! Bardzo duże rozpryski, kolorów mało ale... na widowni wywarło duże wrażenie... Ten srebry był bardzo wyraźny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Arctica odpaliłam wczoraj... mi się podobał i wszystkim innym co byli ze mną... :grin: Polecam na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...