Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

To fakt u mnie też rzadko kto coś strzeli, a jak już to picolaka. Nie dość że wszystko drożeje to i fajerwerki podrożały niektóre nawet o 10-15zł w stosunku do zeszłeo roku ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Dobrze Poki zauważył i też właśnie o tym zdałem sobie sprawę. U mnie prawie nic nie słychać, bardzo rzadko jakaś mocniejsza petarda, a tak cicho-sza. W poprzednich latach już nie raz jakieś wyrzutnie strzelały. Może się to jeszcze zmieni. Nie wiem czy też tak uważacie, ale w poprzednim sylwestrze ludzie mniej strzelali niż jeszcze w poprzednich latach. Być może teraz będzie jeszcze gorzej. Fakt, życie coraz droższe, a podwyżek pensji nie ma znaczących. ;/



Ja sie nie moge niestety z tobą zgodzić bo mieszkam w Fordonie w takim miejscu że z okna widzę większą część fordonui wieczorami widzę i słyszę ze ktoś coś odpala;)
pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ktoś koło godziny 18:00 zacząl nieźle naparzać petardami, wydaje mi się, że to nie były Picolaki :)
To pierwszy raz w tym roku, kiedy usłyszałem petardy, od razu uśmiech na twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.. U mnie w mieście ludzie nie są do końca normalni....Teraz akurat jestem u babci, i ktoś przed chwilą pomiędzy blokami pier**lnął FP3 NEW( chyba jeszcze z zeszłego roku ).Jezus maria hehe :D Jak trzasnęło...A flara jaka konkretna ;) To już nie jest za zdrowe ja to ja ale starsi ludzie to wam powiem, że mogą się oooostro przestraszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem na dworze nagle huk typu ko204 , potem Potężny huk jak FP3 New stara wersja , i jeszcze inne hukowce potem co 2min rakieta , pół godziny później 49Sh wyrzutnia

Czułem się jak 31 Grudnia , jestem dumny ze swojej miejscowości , oby coraz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy pojedyncze strzały słychać na różnych osiedlach . Ale czuć zbliżającego się sylwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj jestem na dworze nagle huk typu ko204 , potem Potężny huk jak FP3 New stara wersja , i jeszcze inne hukowce potem co 2min rakieta , pół godziny później 49Sh wyrzutnia

Czułem się jak 31 Grudnia , jestem dumny ze swojej miejscowości , oby coraz lepiej

U mnie jest bardzo podobnie :) Idą tez rakiety i wyrzutnie ;D i właśnie kilka tych potężnych huków :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Puławach, co chwilę słyszałem petardy pokroju FP3 :)
U mnie na ulicy strzelali pikolakami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już się trochę ruszyło poleciało kilka ładnych kostek(duży kaliber),rakiety i coraz częściej słychać petardy :xmas_biggrin:
pozdrawiam :):xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 godz. słyszę na okrągło huki od wyrzutni i tak co chwilę. :xmas_wink: Wczoraj było tak samo :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj zaczęli prawdziwie strzelać. Co chwila było widać jakąś rakietę wznoszacą się w niebo, a kilka razy odpalili nawet wyrzutnie (w tym jedną kątową - chyba JW90). Teraz słychać, jak ktoś rzuca petardami. Jeszcze trzy dni :christmascool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...