Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie już zaczynają powoli strzelać, średnio co 2 dni coś słychać. Więc klimat i atmosfera już w 60% jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie trochę słychać :D Mianowicie rakietki pojedyncze lecą prawie codziennie koło 19-20.Ale poza mną nikt petardami itp. nie strzela ;( Trochę też Policja kontroluje, na szczęście nie na moim terenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś strzeliło dzisiaj ale prawdziwe strzelanie zacznie się za tydzień tylko wyjść z domu i patrzeć w niebo jak inni dają
Jak ja lubię te dni przed sylwestrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie coraz więcej osób bawi się hukowymi, ale wyrzutnie i rakiety też już widać na niebie :) Więc słychać w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie konkret , co 2 - 3 godzinki słyszę jakieś FP3 , Achtungi , Piratki . A tak to dzieci wsadzają piccolaki do butelek, kartonów i maja fazę :xmas_wink: Ostatnio też już rakiety latają . Przed chwilą ktoś strzelił taką ogromną :christmasexclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie to już czuć;)praktycznie co godzinke ktoś czymś wali ale głównie petardy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ktoś przed chwilą odpalił jakąś małą kostkę :fireworks: Nie mogłem się powstrzymać i odpowiedziałem rakietą :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie ktoś przed chwilą odpalił jakąś małą kostkę :fireworks:/> Nie mogłem się powstrzymać i odpowiedziałem rakietą :xmas_laugh:/>

Ja kiedyś z kimś ( nie wiedziałem kto to był, wtedy to jest największa frajda) odpowiadałem sobie ale fp3-ami :D Fajnie jest ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też co roku prowadzę taką "wojnę" ktoś coś strzeli to ja odpowiadam, za chwilę znów strzela to ja odpowiadam. I tak przez dłuższą chwilę, aż temu komuś skończy się arsenał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też co roku prowadzę taką "wojnę" ktoś coś strzeli to ja odpowiadam, za chwilę znów strzela to ja odpowiadam. I tak przez dłuższą chwilę, aż temu komuś skończy się arsenał :D/>

Albo tobie skończy :xmas_laugh: Wtedy wiekszy pech ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało moge stwierdzić, że w tym roku jest u mnie totalne fajerwerkowe pustkowie. Nie słychać i nie widać nic! Mamy 24 grudnia, a ja nie miałem okazji zaobcować z pirotechniką. Niby fajerwerki są w każdym markecie, ale nabywców jest niewielu. Przynajmniej w mojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Poki zauważył i też właśnie o tym zdałem sobie sprawę. U mnie prawie nic nie słychać, bardzo rzadko jakaś mocniejsza petarda, a tak cicho-sza. W poprzednich latach już nie raz jakieś wyrzutnie strzelały. Może się to jeszcze zmieni. Nie wiem czy też tak uważacie, ale w poprzednim sylwestrze ludzie mniej strzelali niż jeszcze w poprzednich latach. Być może teraz będzie jeszcze gorzej. Fakt, życie coraz droższe, a podwyżek pensji nie ma znaczących. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...