Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie w poprzednich latach nikt nie strzelał nawet w sylwestra w dzień oczywiście oprócz mnie a w tym roku dziś cały dzień było słychać petardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pradze dopiero dziś słyszałem kilka wystrzałów, aczkolwiek wcześniej znalazłem kilka resztek po Korsarkach Sp'ka i Piratkach Hestii.
Za to pod miastem nawalanka aż milo. Kilka strzałów na minute. Pięknie się niesie.

Post będzie edytowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś po korepetycjach z angielskiego sobie spokojnie wychodzę a tu bum, było to albo fp3/new albo coś innego bardzo mocnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie przed chwilą ktoś odpalił 2 kostki :D

Edit: Właśnie przed 30 minutami poleciała jakaś kostka 36 strzałów, niestety nie widziałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie lecą Fp3 i achtungi a pozatym nic u mnie rozkręca się strzelanie 28-31 grudnia non-stop <--- w tym ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to wszyscy zdziwieni są jak usłyszą lub zobaczą fajerwerki miesiąc przed sylwestrem jakby nie wiedzieli że są różne sklepy internetowe a nie tylko allegro :D. Mniej więcej do 20 grudnia na osiedlu strzelam sam jeden,a jak zaczynają sprzedawać fajerwerki w sklepach i marketach to powoli zaczynać słychać gdzieniegdzie jakieś najmniejsze picollo, ale ludzie strasznie bojaźliwi u mnie są, bo boją się spotkania z prawem, ale po godzinie 00:00 jak i po tonach śmieci zostawionych na ulicach jak i chodnikach [tudzież kilkudziesięciu innych miejscach] widać że nie oszczędzają pieniędzy na to jakże wspaniałe hobby.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja jestem z poznania i powiem szczerze że powoli zaczyna słychać wieczorami pojedyńcze wybuchy. Nie jest to oczywiście,nie wiadomo jakie ładowanie, ale bardzo miły akcent, któr powoli zapoczątkowywuje okres sylwestrowy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wręcz przeciwnie. Wczoraj jeszcze tyle o ile za to dzisiaj już poszły z 4 kostki i mnóstwo hukowców;) w 1oo% czuje admosfere sylwestrową;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...