Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie cisza, ja dzisiaj trochę strzelałem dla relaksu ;) Biednie w tym roku.. Empatia >:[

Kojarzysz może czy ta cała 'empatia' zrobiła już jakies wydarzenie na FB o tym, żeby nie strzelac w sylwestra:D? Lubię się pośmiać z tych ludzi:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w oddali przed chwilą słychać było mocną petarde i to na tyle. :) Spokojnie panowie to jest cisza przed burzą strzelają ci co mają fajerwerki z internetu lub zeszłego roku poczekajcie jak już fajerwerki będą sprzedawać w sklepach i stoiskach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co słyszałem to raz wieczorkiem w oddali małą kosteczkę. Ale dzisiaj niesamowitym przypadkiem gdy akurat wychodziłem z domu żeby postrzelać i ponagrywać, jak coś nie dupsło to normalnie się wystraszłem. Ktoś blisko odpalił kilka mocnych petard a ja zaraz odpowiedziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłem sobie coś tam pyknąć,patrze nasłuchuje nikt nie strzela w okolicy i nagle idzie kilka chłopaków i strzelają jakimiś tam petardami dość głośnymi,odpowiedziałem oczywiście. Wreszcie poczułem ten klimacik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardy da się już usłyszeć, ale wyrzutnie czy rakiety to obecnie zero :) Niech miną święta to się wtedy zacznie hałasowanie na dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz poleciała rakieta,konkretna i bardzo głośny miała huk. :) ogłaszam zatem że sezon sylwesterowy za otwarty. ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cicho sza. Jedynie ja coś odpalę typu rzymskiego ognia 30 strzałów o efekcie czerwonych i zielonych kulek i wulkanik od Tropica (ten żółty z pandą) :) Dodam, że przed 24:00 w Sylwestra mało kto coś odpali na mojej wsi, jedynie w sąsiedniej ktoś rakietę puści lub odpali małą wyrzutnię, wtedy z okna w pokoju mam znakomity widok, mimo, że dzieli nas jakieś dwa kilometry i las olszynowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczyna się dziać. Wczoraj około godziny 20:30 widziałem wyrzutnię 25-strzałową z pięknym brokatem w finale, a oprócz tego kilka pojedynczych huków. Dziś było spokojniej, ale do moich uszu również doszły dźwięki odległych wybuchów. Jest coraz bliżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...