Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie cisza, spokój :) ale wczoraj o godzinie 23:00 ktoś puścił 5 Rakiet (na poziomie) + kilka mocnych petard. ;) aż byłem w szoku będę miał konkurencje ale to dobrze bo lubię wyzwania. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie już strzelają, przed chwilą 4 petardy ktoś rzucił mocne hukowe, dzisiaj ogólnie to 20 petard hukowych słyszałem- huki dochodzą z sąsiednich osiedli.

Ty byś odpalił te swoje 859 i pokazał kto rządzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ktoś odpalił dwie wyrzutnie zaraz przed moim balkonem, jest klimacik! Tylko ta pogoda... :xmas_mad: :xmas_mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciszaaaa ale to temu że wieje bardzo mocno ale jutro ma być już spokoj i urlopik zaczynam także i tak mam klimacik.Dzisiaj byłem.w.Auchanie to połowa fajerwerek już znikła a kolejka taka że 20min czekałem w niej. Przeniesie się to na efekty 30 i 31 Grudnia. :67675::f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie jest cicho, ale z pewnością jest to w dużej mierze "zasługa" złej pogody. Mocno wieje i co jakiś czas lunie deszcz, który już wczoraj zmył resztki śniegu. Mimo to, udało mi się dziś zaobserwować puszczaną w sporej odległości wyrzutnię 25-strzałową, której efektami były czerwone i zielone piwonie, wraz z brokatem w finale. Oprócz tego, usłyszałem też kilka odległych pojedynczych wystrzałów.

Sporo pirotechniki zostało odpalonej w noc wigilijną. Po wieczerzy miałem okazję podziwiać dwa duże rzymskie ognie, a jeszcze później ktoś odpalił dwie rakiety o dużym kalibrze. Najbardziej zaskoczyła mnie jednak usłyszana później wyrzutnia - a właściwie pora, kiedy to się stało. 25 huków usłyszałem bowiem o godzinie 1:40 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kilka razy huki słyszałem a raz rakietę, o dziwo tylko pojedyńcze strzały a kostek brak. Lepsze to niż nic patrząc na obecną pogodę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pare huków słyszałem do tego widziałem prawdopodobnie szelke.Nie wiem dokładnie,bo było to tak z 1km ode mnie.Dzisiaj cisza,pewnie przez pogode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozruszaj towarzystwo :P Na pomorzu slychac ,widac i czuc jak to mowia :) Patrzac jak teraz strzelaja to mysle ze za 3 dni bd wielkie bum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słychać słychać, właśnie wróciłem ze strzelania i co chwilę słyszałem odpowiadający huk w oddali ze wszystkich stron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza :( smuci to bardzo bo brakuje klimatu. Ale za to ja dzisiaj odpaliłem 2x China Boler z zestawu Hestii, 2x piratka, 4 rakiety za 15zł z kauflanda (12szt w opakowaniu), motylka malutkiego i rzymski ogień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...