Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DreSzCzyK

hmm Dobry temat :) U mnie nic specjalnego dzisiaj dopiero ktoś odpalił -,- JR05 2 petardy, ogólnie to coraz rzadziej się strzela przed sylwesterem. Pamiętam jak to było z 3-4 lata wychodziło sie z psem i zawsze ktoś coś odpalił. Teraz nawet w sylwka już tak sie nie strzela jak kiedyś.. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jeszcze nie widziałem chociaż widzę całe miasto z okna dzisiaj trochę posiedzę przy oknie :) także narazie chyba cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powoli z każdym dniem zaczynają się rozkręcać, choć głównie są to petardy, ale od czasu do czasu poleci jakaś rakieta,wyrzutnia.
Co do tego, że z roku na rok jest coraz gorzej jeżeli chodzi o strzelanie przez innych w sylwestra to niestety też to zauważyłem... nie tak jak jeszcze kilka lat temu... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie powoli z każdym dniem zaczynają się rozkręcać, choć głównie są to petardy, ale od czasu do czasu poleci jakaś rakieta,wyrzutnia.
Co do tego, że z roku na rok jest coraz gorzej jeżeli chodzi o strzelanie przez innych w sylwestra to niestety też to zauważyłem... nie tak jak jeszcze kilka lat temu... :(

No niestety też to zauważyłem ale najważniejsze jest swoje witanie roku :) A tak poza OffTopem to właśnie ktoś odpalił rakietę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie owszem owszem - słychać :) Sporo pojedynczych strzałów z petard, a wracając z pracy miałem przyjemność obejrzeć wyrzutnię w akcji. Do tego na podwórku przed blokiem znalazłem dwa opakowania po picolakach, więc nie tylko słychać ale także widać nadchodzącego sylwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi to piccolo już w akcji :D A na mojej ulicy sąsiad dzisiaj odpalał jakieś hukowe, ale nie wiem co to było bo spałem (zaj***ny po szkole) :| i oczywiście ja :happy: A w większych miastach to już jadą równo petardy, rakiety, itp. Ehh czuć zbliżającego się sylwestra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jakieś 3 dni temu ktoś jakąś rakietę puścił. Dosyć spora była. Efekt jakieś kolorowe gwiazdki. Dość długo się na niebie utrzymała bo jeszcze zdążyłem do okna podbiec jakieś 2 sek po huku i jeszcze efekt się utrzymywał :D Poza tym to cicho ;(

Ale tak jak mówicie. Teraz mało kto strzela. Kilka lat wstecz jak wspomnę to już kije od rakiet znajdywałem na ulicy a teraz nawet paczki po piccolo nie widać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z dnia na dzień coraz to głośniej :) Tylko ze same petardy :( Jak na razie to w mojej okolicy ja próbuje czasem puścić rakietę jr1 :D
Ale mam nadzieje ze od 24 Grudnia to powinni już puszczać rakiety.
Pozdrawiam i Wesołych świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z każdym dniem coraz głośniej, w dzień jakieś petardy puszczają a wieczorkiem jakaś rakietka poleci. Ogólnie czuć już zbliżający się Sylwester :D (szkoda tylko, że jeszcze śniegu nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie słychać praktycznie cały czas karabinki i picole , od czasu do czasu jakaś wyrzutnia i oczywiście wtedy lecę i przylepiam się do szyby. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co to ma do rzeczy?! my nie strzelamy tylko temat jest czy inni tłuką? wypowiadaj się na temat! :[


spoko loko bulers kidzie :) umnie nie strzelają bo nikogo nie stać nawet na pikolaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah,dziś poszła wyrzutnia jakaś,i ktoś coś mocnego puścił,ale nie mam pojęcia co to było gdyż byłem w domu(albo FP3,albo Achtung)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...