Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli odczucia są podobne. W tym roku ludzie jednak kupują fajerwerki w ilości większej niż w latach poprzednich. Oby przeniosło się to na niebo w dniu dzisiejszym i jutrzejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja z elbląga nie wiem ale tu jest jak na wojnie co 5 minut wali fp3 new lub small niewiem ;l co ja pierdziele wogule jakie 5 minut co 15 sekund wyrzutnie lecą cały czas i rakieetka czasem piknie sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Częstochowa no może nie codziennie ale co 2-3dni słychać strzały. A ja nie mam jak odpowiedzieć bo oszczędzam kryzys :D tak to fp3, rzymskie ognie. Ja to mam dobrze bo mieszkam na górze i po jednej stronie mam lasy co dźwięk rozchodzi się doskonale po fp3 a po drugiej pola i panorama miasta. FP3 drogie rok temu płaciłem hurtowo 6zł a teraz kolega brał jedną paczkę za 9zł nie wiem to chyba liczyli detalicznie. A w tym roku jak nie pójdzie lepiej to 6 wyrzutni 1 moździerz 3 paczki po 30szt FP3 5 paczek po 12szt jr8 słabo ale zawsze coś a sylwester się zbliża każdy strzela a mnie tylko kusi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Częstochowa no może nie codziennie ale co 2-3dni słychać strzały. A ja nie mam jak odpowiedzieć bo oszczędzam kryzys :D/> tak to fp3, rzymskie ognie. Ja to mam dobrze bo mieszkam na górze i po jednej stronie mam lasy co dźwięk rozchodzi się doskonale po fp3 a po drugiej pola i panorama miasta. FP3 drogie rok temu płaciłem hurtowo 6zł a teraz kolega brał jedną paczkę za 9zł nie wiem to chyba liczyli detalicznie. A w tym roku jak nie pójdzie lepiej to 6 wyrzutni 1 moździerz 3 paczki po 30szt FP3 5 paczek po 12szt jr8 słabo ale zawsze coś a sylwester się zbliża każdy strzela a mnie tylko kusi:)



Ja nie słyszałem jeszcze chyba, że u siebie jak strzelam.

Co do FP3 w zeszłym roku stały po 6,22 teraz już 8,90 a 859 po 8,50 i nie policzyli detalicznie tylko była podwyżka. Jak byś czytał forum to byś wiedział.

Informuje również, że ostatnio była rozmowa o 2 smykach z forum którzy przychodza po 1 lub dwie pierdółki i tyle. Doszli do wniosku, że kolejny raz nie zostanbiecie obsłużeni bo to nie sklep tylko hurtownia. Więc do Groma nie macie się już co wybierać.
To tyle spraw dotyczących Waszych zakupów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze!
W Gliwicach jest tak samo. Jest hurtownia, ludzie tam ida i kupuja jedna paczke FP3 za 8,50zl a potem chodza i marudza ze w sklepie 13zl za paczke to duzo. Hurtownia to nie sklep :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety cisza i spokój ale mam nadzieje że to "cisza przed burzą" W bydgoszczy tak zawsze a tydzień przed sylwkiem to zaczynają pokazy i rozpierduche :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie słyszałem jeszcze chyba, że u siebie jak strzelam.

Co do FP3 w zeszłym roku stały po 6,22 teraz już 8,90 a 859 po 8,50 i nie policzyli detalicznie tylko była podwyżka. Jak byś czytał forum to byś wiedział.

Informuje również, że ostatnio była rozmowa o 2 smykach z forum którzy przychodza po 1 lub dwie pierdółki i tyle. Doszli do wniosku, że kolejny raz nie zostanbiecie obsłużeni bo to nie sklep tylko hurtownia. Więc do Groma nie macie się już co wybierać.
To tyle spraw dotyczących Waszych zakupów

A w jakim rejonie jesteś ?
Nie nie kolegę znają bo bierze co roku hurtowo a teraz był się pytać bo były jakieś braki on tam brał coś za 100zł bo mi mówił chyba rzymskie ognie i wyrzutnie raz te fp3 tylko że brał 6 paczek a że paczka po 9zł to musiał 5 brać i te wyrzutnie ale jak ja się pytałem to ma już połowę ja tam jak jadę to tylko w grudniu i borę konkretnie dlatego miła obsługa. Ja się nie dziwie jak przyjdą dzieci po picolaki. to gdzie taki temat jest to ktoś z tej hurtowni jest na forum ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...